Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

E-commerce Key Account Manager

Brodr.Jorgensen S.A.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i realizowanie strategii sprzedaży i obsługi kluczowych klientów firmy w oparciu o strategię klientów i strategię brandów.

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

  • Pozyskiwanie klientów B2B

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

  • Tworzenie nowych rynków zbytu w zakresie kluczowych klientów

  • Przygotowanie ofert handlowych i koordynacja ich realizacji

  • Prowadzenie negocjacji z kontrahentami

  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących kategorii, konsumentów, działań konkurencji i wyników sprzedaży

  • Sporządzanie raportów i analiz dotyczących sprzedaży i marketingu

  • Stałe podnoszenie kompetencji stanowiskowych (wiedza i umiejętności)

  • Współpraca z działem marketingu

  • Aktywne poszukiwanie i inicjowanie nowych rozwiązań zwiększających sprzedaż

  • Raportowanie bieżących działań

  • Dobór odpowiednich narzędzi do prowadzenia kampanii marketingowych, ich optymalizacja pod kątem efektywności

Nasze wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie we współpracy z klientami z rynku e-commerce, najchętniej w branży kosmetycznej, a przynajmniej w branży FMCG oraz doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu promocji oraz innych narzędzi stymulujących sprzedaż i rentowność

  • Skuteczność w realizowaniu zaplanowanych celów

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Wysoki poziom komunikacji interpersonalnej

  • Otwartość, kreatywność , umiejętność współpracy

  • Terminowość, szybkość w samodzielnym podejmowaniu decyzji, odpowiedzialność

  • Wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • Kreatywną, pełną wyzwań pracę z nowoczesnymi, trendowymi markami

  • Rozwój zawodowy – szkolenia

  • Pracę w firmie o 25-letniej ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wynagrodzenie stałe plus premia adekwatna do uzyskiwanych wyników opartych o zysk

  • Niezbędne narzędzia

Oficjalny dystrybutor na Polskę kosmetycznych marek premium : GOSH, LUMENE , JELP poszukuje osoby na stanowisko: E-commerce Key Account Managera.

Teren działania – cała Polska

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.