Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

E-commerce Key Account Specialist – rynki zagraniczne

VEOLI BOTANICA Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów B2B na rynkach zagranicznych, negocjacje kontraktów i warunków współpracy, budowanie relacji i rozwój sprzedaży;

  • Obsługa zamówień portfolio klientów, nadzorowanie ich realizacji;

  • Udział w ewentualnych windykacjach należności na pierwszym ich etapie;

  • Wsparcie w przygotowaniu strategii rozwoju obszaru e-commerce u klientów B2B;

  • Monitorowanie trendów na rynkach zagranicznych;

  • Prognozowanie oraz analizowanie wyników sprzedaży i przygotowanie budżetów;

  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych;

  • Współpraca z działem marketingu w celu przygotowania materiałów na rynki zagraniczne;

  • Udział w misjach gospodarczych, targach oraz wydarzeniach branżowych;

  • Raportowanie prowadzonych działań.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe poparte sukcesami w sprzedaży produktów w kanale e-commerce na rynkach zagranicznych;

  • Znajomość branży kosmetycznej;

  • Rozwinięte zdolności negocjacyjne i komunikacyjne;

  • Chęć rozwoju w obszarze sprzedaży internetowej;

  • Umiejętność pracy z danymi i zdolności analityczne;

  • Dobra organizacja pracy, terminowość oraz umiejętność pracy w zespole;

  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • Znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem;

  • Gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;

  • Rozwój w firmie o bardzo dużym potencjale, produkującej innowacyjne rozwiązania w branży Beauty;

  • Zatrudnienie w oparciu o wybraną formę współpracy;

  • Realny wpływ na rozwój marki;

  • Praca w przyjaznej atmosferze z zaangażowanym i profesjonalnym zespołem;

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Veoli Botanica to młoda, dynamiczna firma specjalizująca się w produkcji kosmetyków naturalnych zgodnych z filozofią Clean Beauty. Pełen pasji zespół uczestniczy w procesie produkcji kosmetyków od początku do końca, dbając o jakość produktów - na każdym etapie jego tworzenia.

W wyniku kolejnego etapu rozwoju sprzedaży na rynki zagraniczne poszukujemy E-commerce Key Account Specialisty, który będzie odpowiedzialny za rozwój współpracy z partnerami B2B w obszarze sprzedaży internetowej na rynkach zagranicznych.

Przewiń do profilu firmy