Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

E-commerce Manager

Herlitz

  • Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne)

    Baranowo (pow. poznański; gm. Tarnowo Podgórne), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • pełna odpowiedzialność za kanał e-commerce [sklepherlitz.pl, marketplace, 3rd party]

  • przygotowanie i wdrożenie strategii rozwoju dla całego kanału online

  • nadzorowanie i optymalizowanie procesów e-commerce

  • współpraca wewnętrzna

  • zarządzanie ofertą i contentem

  • zdefiniowanie kluczowych wskaźników efektywności mierzących efektywność i rozwój sklepu

  • analiza wyników, wyciąganie wniosków i przygotowywanie rekomendacji

  • zarządzanie budżetem sklepu, raportowanie

  • współpraca z Head of Marketing przy planowaniu, wdrażaniu i zarządzaniu kampaniami digital

  • wybór i współpraca z zewnętrznymi agencjami [głównie w zakresie SEO, SEM

Nasze wymagania

  • min. 4-5 letnie doświadczenie w e-commerce

  • umiejętność strategicznego myślenia

  • rozumienie sprzedaży internetowej, znajomość dobrych praktyk związanych z UX i UI

  • sprawne zarządzanie złożonym projektem

  • samodzielność, decyzyjność, odpowiedzialność

  • inicjowanie kreatywnych pomysłów

  • kwestionowanie status quo

  • swobodne posługiwanie się językiem angielskim

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

Herlitz

Herlitz Sp. z o.o.

Jesteśmy jednym z liderów rynku artykułów szkolnych z asortymentem liczącym ponad 4000 produktów w takich kategoriach, jak artykuły papiernicze, piśmienne, plastyczne, biurowe, czy tornistry i plecaki.

Od 30 lat z powodzeniem działamy na polskim rynku, a nasze marki Herlitz i Pelikan cieszą się uznaniem wśród kolejnych pokoleń Polaków ze względu na najwyższa jakość i atrakcyjny design.

Przewiń do profilu firmy