Logo Pracuj.pl

E-commerce Manager

TERMA Sp. z o.o.O firmie

  • Czaple (pow. kartuski)
    Czaple (pow. kartuski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie poprawności działania wybranych procesów E-Commerce w Polsce oraz Zagranicą,
  • współtworzenie strategii komunikacji e-mailowej dopasowanej do potrzeb klienta, przygotowanie i wysyłki newsletterów,
  • rozwój sprzedaży Internetowej, umiejętność podejmowania decyzji i ich bilansowania
  • tworzenie kampanii reklamowych Google Adword, optymalizowanie konwersji,
  • optymalizowanie wskaźników sprzedażowych Google Analitycs, we współpracy z UX Analitykiem,
  • udział w testach nowych rozwiązań i aplikacji na stronie www,
  • udział w dobrze towarów handlowych,
  • publikacja oferty produktowej na stronie internetowej oraz stałe ulepszanie jej ekspozycji,
  • zarządzanie hierarchią produktową,
  • zarządzanie promocjami i kalkulacjami promocji,
  • obsługa CMS Drupal, Dynamics AX 2012 i rozwiązań dedykowanych,
  • sporządzanie raportów i bilansów,
  • współpraca z zespołem Promocji (Graficy i Animatorzy) oraz zespołem Deweloperów (tworzenie oprogramowania),
  • Content Marketing oraz optymalizacje SEO.

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w zespole E-Commerce,
  • wiedza z obszaru e-commerce, UX, Content marketing i optymalizacje SEO,
  • doświadczenie w zakresie obsługi konfiguracyjnej systemów E-Commerce,
  • znajomość narzędzi SEM, Bardzo dobra znajomość kampanii reklamowych i rozwiązań z zakresu e-commerce (min. Google Ads, Facebook Ads, Allegro Ads) Kreatywności i pomysłu na reklamę i rozwój serwisu,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dociekliwość, cierpliwość i dokładność,
  • komunikatywny język angielski,
  • umiejętność redagowania tekstów.

Mile widziane

  • Wiedza w zakresie szeroko pojętych technologii internetowych,
  • znajomość systemu Drupal,
  • znajomość narzędzi automatyzujących marketing,
  • podstawy HTML / CSS kodowanie lub budowanie blokowe (drag & drop) poprzez narzędzia w CMS.

To oferujemy

  • pracę w organizacji o płaskiej strukturze – nie mamy dyrektorów ani kierowników, dzięki czemu pracujemy w oparciu o motywację wewnętrzną,
  • technologie najnowszej generacji – wkrótce otwieramy jedną z najnowocześniejszych Malarni,
  • nieustanny rozwój – możesz zmienić stanowisko, zespół lub obszar zgodnie z Twoimi preferencjami i potrzebami firmy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość przystąpienia do programu Multisport / Medicover Sport,
  • możliwość wyboru ubezpieczenia grupowego,
  • elastyczny model wdrażania do Organizacji – możesz poszerzyć swoją wiedzę, poznając różne obszary i procesy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • świętowanie urodzin
  • inicjatywy dobroczynne

Jeśli nie spełniasz wyżej wymienionych oczekiwań, a czujesz, że masz w sobie potencjał, który mógłby nas wzbogacić. Jesteś innowacyjny, energiczny i ceniący wartości wolnorynkowe – prześlij do nas swoje CV.

Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych, sprzętu rehabilitacyjnego oraz wyposażenia integracyjnych placów zabaw. Mając ponad 30 lat doświadczenia, oferujemy nasze produkty nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata, na 4 kontynentach.

E-commerce Manager, Czaple (pow. kartuski)