Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

E-commerce Manager

AGA Sp. J.O firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie, rozwój i optymalizacja sklepu internetowego,

  • opracowanie strategii rozwoju platformy, nadzór nad realizacją, testami, uruchomieniem oraz rozwojem nowych funkcjonalności

  • analiza potrzeb i zachowań zakupowych klientów, definiowanie ich oczekiwań w zakresie wdrażanych rozwiązań, analiza i ocena efektów wprowadzanych zmian, badania UX

  • prowadzenie działań marketingowych, komunikowanie nowych funkcjonalności, oferty handlowej, działań sprzedażowych i komunikacji z klientami B2C

  • optymalizacja konwersji, monitorowanie i raportowanie sprzedaży w kanale e-commerce

  • tworzenie i optymalizacja list produktowych i kategorii oraz stron docelowych

  • analiza i optymalizacja ścieżek zakupowych

  • negocjacje i współpraca z zewnętrznymi firmami w zakresie e-commerce,

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku w obszarze e-commerce na podobnym stanowisku,

  • znajomość narzędzi e-commerce (m.in. Google Analytics i Google Ads)

  • aktualna wiedza z zakresu marketingu internetowego

  • doświadczenie z zakresu SEM/SEO, które pozwala na swobodne nadzorowanie pracy agencji,

  • praktyczne i techniczne doświadczenie we wdrażaniu, optymalizowaniu treści i wyglądu (UI/UX) oraz administrowaniu stronami i sklepami,

  • biznesowa znajomość social media, afiliacja, marketing automation

  • doświadczenie w prowadzeniu stanów magazynowych sklepu internetowego

  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • umowę o pracę lub umowę B2B oraz satysfakcjonujące wynagrodzenie, które będzie rosło razem z Twoim zaangażowaniem i wynikami,

  • narzędzia i oprogramowanie niezbędne do Twojej pracy,

  • ambitne wyzwania,

  • możliwość tworzenia nowych projektów oraz wdrożenie swoich pomysłów,

  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę,

  • realny wpływ na kształtowanie strategii firmy w obszarze sprzedaży e-commerce,

  • możliwość uzupełnienia wiedzy i doskonalenia umiejętności zawodowych,

AGA Sp. J.

Firma AGA Sp. J. to znany w branży producent galanterii skórzanej i torebek Valentini oraz dystrybutor najpopularniejszych na świecie marek bagażu i produktów biznesowych firmy Samsonite.

Działamy na polskim rynku od ponad 25 lat. Posiadamy ogólnopolską sieć salonów sprzedaży w prestiżowych Centrach Handlowych oraz kilka sklepów internetowych.

Przewiń do profilu firmy