Oferta pracy

E-commerce Manager

MARION Sp. z o.o.

Chwaszczyńska 131A

Wielki Kack

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie i wdrożenie strategii dla działań digitalowych

  • koordynacja i współtworzenie sklepu e-commerce

  • współpraca z agencjami zewnętrznymi w celu zapewnienia właściwego planowania i realizacji działań handlowych i reklamowych w sieci

  • budowanie contentu i nawiązywanie współpracy z influencerami

  • tworzenie treści na stronach internetowych i mediach społecznościowych,

  • raportowanie koordynowanych kampanii marketingowych (harmonogram akcji),

  • koordynacja obsługi procesów sprzedaży online w dedykowanych kanałach

  • analiza i optymalizacja efektywności prowadzonych kampanii oraz działań sprzedażowych,

  • benchmarki, analiza trendów oraz działań konkurencji;

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

  • min. 2-3-letnie doświadczenie w pracy w dziale marketingu po stronie Klienta lub w agencji,

  • doświadczenie w pracy w obszarze digital marketingu,

  • znajomość Influencer Marketing, remarketingu

  • znajomość Google Analytics, Google Ads,

  • nastawienie na cel,

  • kreatywność, poczucie estetyki i wysoka dbałość o szczegóły

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub b2b

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

  • pracę w zgranym zespole i bardzo dobrej atmosferze

  • benefity zdrowotne (m.in.: karta MultiSport, prywatną opiekę medyczną)

  • niezbędne narzędzia pracy

  • program poleceń pracowników

  • dodatkowe benefity (wyprawka dla młodych rodziców, paczki świąteczne)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

Zanim opowiesz nam o sobie – poznaj Nas – Marion. Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą kosmetyczną specjalizującą się głównie w produkcji preparatów do włosów oraz produktów do pielęgnacji twarzy i ciała. W Marion pracują eksperci, którzy na co dzień tworzą i troszczą się o zachowanie standardów produkowanych kosmetyków, prowadząc działania naukowo- badawcze, kontrolne i badania mikrobiologiczne oraz produkcyjne.

Przewiń do profilu firmy