Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

E-commerce manager / Konsultant E-commerce

Strigoo

umowa o pracę
9 00012 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
9 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie właścicieli e-commerce w wyznaczaniu celów strategicznych,

  • stała obsługa klientów biznesowych - w formie spotkań online,

  • wspieranie klientów w zakresie doboru odpowiednich narzędzi marketingowych,

  • nadzorowanie realizowanej strategii: analizowanie i optymalizowanie procesów marketingowych klientów

  • przygotowywanie audytów i analiz działań marketingowych klientów,

  • analiza rynku i konkurencji pod kątem budowania przewagi konkurencyjnej klientów,

  • wsparcie zespołów marketingu i e-commerce klientów w obszarze planowania, wyznaczania celów i ich realizacji,

  • opracowywanie i wsparcie w realizacji kampanii marketingowych

Nasze wymagania

  • masz min. 5 lat doświadczenia w e-commerce,

  • doskonale znasz i potrafisz się posługiwać narzędziami marketingowymi, m.in.: Google Analytics, FB Ads, Google Ads, Google Tag Manager, Google Search Console

  • znasz platformy e-commerce i potrafisz doradzić klientowi przy ich wyborze,

  • masz doświadczenie we wdrażaniu sklepu internetowego,

  • możesz się pochwalić realizacją celów biznesowych i efektywnych kampanii marketingowych,

  • potrafisz wykonać analizę rynku oraz konkurencji,

  • rozumiesz pojęcie strategii i taktyk marketingowych,

  • zarządzałeś/aś zespołem marketingu

To oferujemy

  • pracę z właścicielami i prezesami spółek przy bardzo ciekawych projektach,

  • różnorodność zadań – analityka, strategia, doradztwo, zarządzanie,

  • pracę w 100% zdalną lub z biura w Białymstoku,

  • swobodę w działaniu i planowaniu swojej pracy,

  • pracę w zespole z doświadczonymi menedżerami i marketingowcami,

  • dowolną formę zatrudnienia (UoP, b2b),

  • dofinansowanie do szkoleń i konferencji,

Strigoo

Jesteśmy firmą doradczą - wspieramy sklepy internetowe w zakresie marketingu i sprzedaży.

Pracujemy w obszarze B2C oraz B2B. Pomagamy ułożyć procesy, uporządkować działania marketingowe i zarządzanie sprzedażą. Wspieramy firmy we wdrożeniu sklepów internetowych.

Pracujemy bezpośrednio z właścicielami firm oraz kadrą menedżerską. Pomagamy w budowie zespołu, prowadzimy warsztaty i szkolenia kadry.

Nasz zespół to osoby z dużym doświadczeniem w e-commerce i marketingu. Pracowaliśmy m.in. dla takich klientów jak Allegro, Frisco SA, bdsklep.pl, koszulkowo.com, Blachodach, GateSoftware, natural-born-runners.pl, Forum Media Polska, Partnertele.com, Cosibella i inni.

Naszym najważniejszym celem jest zwiększanie przychodów i zysków naszych klientów. Dlatego bardzo ważne jest dla nas, aby budować ambitny i skuteczny zespół. Jeżeli chcesz się rozwijać realizując ciekawe projekty oraz pracując z najlepszymi markami na rynku, koniecznie do nas napisz!

Oferujemy pracę w wygodnym dla Ciebie modelu. Niezależnie czy lubisz chodzić do biura czy wolisz pracę zdalną - jesteśmy elastyczni.

Przewiń do profilu firmy