Oferta pracy

E-commerce Manager

FIRMA HANDLOWA MAX-FLIZ sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie, rozwój i optymalizacja sklepu internetowego,

  • nadzorowanie budowy nowych sklepów internetowych,

  • kreowanie, planowanie i wdrażanie akcji sprzedażowych wraz z działem marektingu

  • tworzenie strategii i rozwiązań mających na celu rozwój sprzedaży poprzez sklep internetowy,

  • koordynowanie prawidłowego przebiegu procesu zamawiania,

  • monitorowanie i analiza rynku oraz raportowanie działań,

  • przygotowywanie raportów i analiz na podstawie zebranych danych z rynku e-commerce,

  • poszukiwanie nowych rozwiązań w sieci oraz wdrażanie najlepszych praktyk.

  • zarządzanie zespołem.

Nasze wymagania

  • Czy szukamy właśnie Ciebie?

  • tak, jeśli posiadasz min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze e-commerce,

  • tak, jeśli posiadasz znajomość branży e-commerce oraz systemów CMS,

  • tak, jeśli Twoja znajomość narzędzi e-commerce (m.in. Google Analytics i Google Ads) pozwala na ich efektywne wykorzystane,

  • tak, jeśli w świecie marketingu internetowego czujesz się, jak ryba w wodzie, a zagadnienia z zakresu HTML, CSS i JS nie są dla Ciebie obce,

  • tak, jeśli masz wiedzę z zakresu SEM/SEO, która pozwala na swobodne nadzorowanie pracy agencji,

  • tak, jeśli posiadasz praktyczne i techniczne doświadczenie we wdrażaniu, optymalizowaniu treści i wyglądu (UI/UX) oraz administrowaniu stronami i sklepami,

  • tak, jeśli czujesz podekscytowanie na myśli o przygotowaniu raportów i analiz na podstawie zebranych danych,

  • tak, jeśli dokumentacja techniczna przygotowana przez zespół deweloperski jest dla Ciebie zrozumiała.

To oferujemy

  • rozwój w dynamicznie rosnącej firmie, która od 26 lat należy do rozpoznawanych sklepów z designerskimi przedmiotami wyposażenia wnętrz,

  • rzetelnego i elastycznego pracodawcę - „partnera”, z którym zawsze łatwo możesz dojść do porozumienia,

  • wynagrodzenie stałe, wypłacane w oparciu o kontrakt B2B,

  • atrakcyjny system premiowy,

  • cykliczne szkolenia branżowe i techniczne,

  • realny wpływ na kształtowanie strategii firmy.

FIRMA HANDLOWA MAX-FLIZ sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Od 1992 salony Max-Fliz oferują wszystko, co jest potrzebne, aby zrealizować marzenia o wyjątkowej łazience, domowym SPA, kuchni, salonie lub sypialni.

Posiadamy unikalną wiedzę branżową, umożliwiającą nam zamienianie marzeń klientów w inspirujący oryginalny design.

Przewiń do profilu firmy