Oferta pracy

e-commerce manager

siw znak sp. z o.o.

Tadeusza Kościuszki 37

Zwierzyniec

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie sklepu internetowego;

  • przygotowanie i realizacja skutecznej strategii marketingowej i sprzedażowej;

  • analizowanie i wyciąganie wniosków z realizowanych działań marketingowych;

  • optymalizowanie procesów e-commerce;

  • udział w projektach wspierających rozwój oraz automatyzację sprzedaży internetowej realizowanych przez Grupę Znak;

  • testowanie nowych pomysłów i rozwiązań w ww. zakresie.

Nasze wymagania

  • doświadczenia na podobnym stanowisku (pożądane doświadczenie w prowadzeniu/rozwijaniu sklepu internetowego albo działu handlowego/marketingowego w takim sklepie);

  • eksperckiej znajomości rynku e-commerce;

  • szerokiej wiedzy z zakresu: performance marketingu, social mediów, e-mail marketingu;

  • doskonałej znajomości narzędzi: Google Analytics, SEM, SEO, funkcjonowania platform sklepowych, UX, marketingu treści;

  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem;

  • analitycznego podejścia do problemów/wyzwań;

  • kreatywności, elastyczności i samodzielności;

  • bardzo dobrej organizacji pracy i silnego zorientowania na realizację celów;

  • sympatii do literatury;

  • mile widziana znajomość technologii internetowych: HTML, CSS.

To oferujemy

  • możliwość tworzenia i rozwoju e-commerce’u w ramach jednej z największych i najbardziej rozpoznawalnych grup wydawniczych w Polsce;

  • świetną lokalizację w centrum Krakowa z przyjazną, niekorporacyjną atmosferą;

  • długofalową współpracę – możliwość uczestnictwa w ciekawych i złożonych projektach;

  • możliwość rozwoju kompetencji oraz zdobywania nowych doświadczeń – szkolenia i warsztaty dostosowujemy do indywidualnych potrzeb;

  • bogaty pakiet benefitów (Multisport, Enelmed, ZFSŚ).

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bogaty pakiet socjalny

Grupa Wydawnicza Znak to nie tylko znane wydawnictwa, ale i prężny e-commerce. Do naszej grupy należą takie marki, jak: znak.com.pl, woblink.com, matras.pl i największy portal społecznościowy o książkach lubimyczytac.pl.

Wielość podmiotów stanowiących Grupę Znak buduje naszą różnorodność i daje duże możliwości rozwoju.

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy osoby, która doskonale odnajduje się w szybko zmieniającej się rzeczywistości cyfrowej. Cenimy kreatywność, biznesową skuteczność, analityczną dociekliwość i pozytywne nastawienie.