Oferta pracy

E-commerce manager (marki Vistula)

VRG SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Pilotów 10, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

VRG SPÓŁKA AKCYJNA

Pilotów 10

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie celów wyznaczonych dla rozwoju sklepu, aplikacji

  • realizowanie celów sprzedażowych

  • generowanie trafficu do sklepu VISTULA

  • ciągła opieka nad sklepem - analityka pod względem sprzedaży i UX

  • stałe rekomendacje co do wprowadzania zmian, aby polepszać sprzedaż i zwiększać konwersje

  • wykorzystywanie najlepiej dostępnych kanałów komunikacji - prowadzenie komunikacji promocyjnej + rekomendacja kanałów

  • dopracowywanie UX dla nowego i obecnego klienta

  • planowanie strategii wprowadzenia zmian niezbędnych do realizacji postawionych celów

  • rekomendacje odnośnie prowadzenia promocji w sklepie - sugestie na jakie kategorie jakie promocje powinny być prowadzone w e-commerce

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży poprzez własny sklep internetowy

  • doświadczenie w branży fashion/beauty

  • znajomość podstaw marketingu

  • umiejętności analityczne - na podstawie danych rekomendować i wprowadzać zmiany

  • znajomość narzędzi digitalowych, analitycznych

  • znajomość standardów reklam sprzedażowo - internetowych.

  • doświadczenie w negocjacjach

  • komunikatywność

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • stabilność zatrudnienia;

  • pracę w ambitnym zespole;

  • świadczenia dodatkowe (pakiet rekreacyjny, prywata opieka medyczna, zniżki do wykorzystania w naszych salonach).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

VRG S.A. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla kobiet i mężczyzn. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami m.in. Vistulą, Bytomiem i Wólczanką. Obecne oblicze VRG S.A. jako jednej z najbardziej znanych firm działających w branży odzieżowej w Polsce ukształtowane zostało w wyniku realizacji intensywnego planu rozwoju. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.

Przewiń do profilu firmy