Ta oferta pracy jest nieaktualna od 106 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

E-Commerce Manager

  • Niepołomice, Wieliczka, Kłaj (pow. wielicki), małopolskie
  • Kierownik
  • 05.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sport Service

    Sport Service oferuje szeroki asortyment artykułów sportowych i turystycznych znanych marek w atrakcyjnych cenach. Wieloletnie doświadczenie oraz ugruntowana pozycja sprawiają, że firma dynamicznie rozwija się na rynku e-commerce. Misją Sport Service jest profesjonalizm i dbanie o najwyższą jakość oferowanych produktów.

    Miejsce pracy: Niepołomice, Wieliczka, Kłaj (pow. wielicki)

    Zakres obowiązków:

    • Kierowanie pracą zespołu e-commerce
    • Rozwój strategii sprzedaży online
    • Zarządzanie sklepem internetowym
    • Aktualizacja i kontrola poprawności oferty produktowej
    • Rozwój zagranicznych platform sprzedażowych
    • Kontrola procesów zakupowych
    • Optymalizacja zakupowa
    • Tworzenie i realizacja polityki marketingowej sklepu (social media, SEO, etc.)
    • Zarządzanie budżetem marketingowym
    • Realizacja celów sprzedażowych
    • Współtworzenie strategii sprzedażowej
    • Podnoszenie efektywności i wyników sprzedażowych

    Wymagania:

    • Doświadczenie menedżerskie w zarządzaniu zespołem
    • Doświadczenie w zarządzaniu platformą e-commerce
    • Znajomość rynku e-commerce, platform sprzedażowych
    • Doświadczenie w sprzedaży e-commerce
    • Znajomość języka angielskiego
    • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych
    • Znajomość narzędzi marketingowych
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Kreatywność
    • Realizacja wyznaczonych celów
    • Mile widziana znajomość rynku artykułów sportowych

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne i stabilne warunki wynagrodzenia
    • Bogaty system premiowy
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Samodzielność i możliwość realizacji własnych rozwiązań

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Sport Service zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.