Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

E-commerce Manager

Volcano

  • Osielsko (pow. bydgoski)

    Osielsko (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie strategii sprzedaży marki Volcano w Internecie

  • Realizacja planów rozwojowych, sprzedażowych i budżetowych

  • Nadzorowanie i optymalizacja procesów e-commerce

  • Rozwijanie platformy e-sklepu (Magento 2), pozwalającej na optymalizację procesów sprzedażowych

  • Aktywny udział w analizie i projektowaniu działań i kampanii promocyjnych e-sklepu

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze e-commerce na analogicznym stanowisku

  • Doświadczenie w korzystaniu z narzędzi do analityki internetowej, CRO, performance marketingu

  • Doświadczenie w pracy z software house’ami w postaci planowania, nadzorowania i planowania sprintów

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i zdobywania wiedzy

To oferujemy

  • Stabilną, długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz przejrzysty system prowizyjny

  • Pracę przy ekscytujących projektach, w dynamicznie rozwijającej firmie

  • Współpracę z młodym, doświadczonym zespołem, pomoc specjalistów z zewnętrznych agencji

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

Volcano

Zajmujemy się produkcją i dystrybucją odzieży, dynamicznie rozwijamy nasze kolekcje i sprzedaż e-commerce. Wierzymy w ludzi kreatywnych, zaangażowanych którzy są kluczem naszego sukcesu. Poszukujemy osoby, która kocha e-commerce i jest specjalistą z pasją. Bardzo mocno wierzymy w potencjał ludzki, wspierającą atmosferę pracy. Zostaw swój CV i portfolio- zapraszamy!

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Poszukujemy energicznej, utalentowanej osoby, otwartej na nowe pomysły, posiadającej inwencję twórczą i zaangażowanie w realizowaniu strategii sprzedaży e-commerce marki Volcano.

Masz doświadczenie na podobnym stanowisku? Dobrze czujesz się w branży fashion? Lubisz pracę w środowisku, które notuje nieustające wzrosty? Szukamy właśnie Ciebie!

Zostaw nam swoje CV, jeśli

  • Posiadasz intuicję oraz kochasz e-commerce

  • Kieruje Tobą kreatywność oraz pasja w poszukiwaniu nowych rozwiązań

  • Cenisz dobrą atmosferę pracy oraz samodzielność