Oferta pracy

E-commerce Manager

JNT Group S.A. Sp. K.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Na rynku polskim JNT GROUP jest obecny od 1976 roku, przed 2019 działaliśmy pod nazwą Jantoń. Jesteśmy liderem z branży winiarskiej oferującym produkty pod znanymi i cenionymi markami. Od 2017 rozszerzyliśmy portfolio o kanał winny Fine Wine, włączając w strukturę grupy taki spółki jak Wino Makłowicz oraz Platinum Wines.

Zadania:

  • Kompleksowe zarządzanie projektem dotyczącym e-commerce
  • Odpowiedzialność za realizację strategii i wyników zgodnie z planem biznesowym
  • Codzienna obsługa sklepu internetowego, aktualizacja produktów w ofercie sprzedaży
  • Kreowanie skutecznej komunikacji marketingowej z konsumentami przy wsparciu działu marketingu oraz agencji zewnętrznych
  • Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji projektowej, w tym budżetowanie, harmonogramowanie zadań, raportowanie
  • Monitorowanie sytuacji rynkowej, danych sprzedaży i trendów w obszarze e-commerce

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu sklepów e-commerce
  • Praktyczna wiedza na temat specyfiki i trendów handlu online, narzędzi Google-Ads/Google Analytics
  • Preferowane osoby ze znajomością rynku alkoholi
  • Umiejętności prowadzenia skutecznej komunikacji marketingowej
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne
  • Duża samodzielność w realizacji zadań, inicjatywa oraz kreatywność

Oferujemy

  • Pracę w znanej, dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Zadania pełne wyzwań
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Pakiet medyczny oraz sportowy

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy