Oferta pracy

E-commerce Manager

Cosmo Group Sp. z o.o. Sp. k. - właściciel marki NeoNailO firmie

  • Jasielska 10A, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Cosmo Group Sp. z o.o. Sp. k. - właściciel marki NeoNail

Jasielska 10A

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i zarządzanie powierzoną marką w zakresie wszystkich działań eCommercowych,

  • Wyznaczanie strategii brandu w kanale eCommerce w porozumieniu z działem marketingu,

  • Dbanie o zwiększanie poziomu sprzedaży przy zachowaniu rentowności podejmowanych działań,

  • Bieżące poszukiwanie i dostarczanie biznesowi optymalnych rozwiązań technologicznych i procesowych,

  • Pomiar i analiza skuteczności prowadzonych działań,

  • Ciągła analiza rynku oraz trendów w obszarze e-commerce,

  • Zarządzanie sklepem internetowym i budżetem marketingowym.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na analogicznym stanowisku (preferowane w pracy z klientem B2C),

  • Praktycznej znajomości specyfiki i trendów handlu online/omnichannel,

  • Umiejętności wykorzystania narzędzi wspierających sprzedaż i analitykę e-commerce,

  • Znajomości i umiejętności wykorzystania narzędzi Google Analytics, Google AdWords, mechanizmów SEO/SEM oraz mediów społecznościowych,

  • Umiejętności analitycznego myślenia,

  • Otwartej postawy nakierunkowanej na rozwiązywanie problemów i proaktywne proponowanie rozwiązań.

To oferujemy

  • Kartę sportowo rekreacyjną MultiSport

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Opiekę medyczną Enel-Med

  • Produkty firmowe w promocyjnych cenach

  • Zgrany zespół

Cosmo Group to jedna z wiodących międzynarodowych firm z sektora beauty. W portfolio firmy znajdują się marki NEONAIL, MYLAQ, NÉO MAKE UP, NEONAIL Expert. Kosmetyki Cosmo Group wyróżnia wysoka jakość, nowoczesność oraz innowacyjne rozwiązania. Wychodzimy naprzeciw potrzebom współczesnych kobiet, inspirujemy i tworzymy trendy. Chcesz tworzyć piękne rzeczy? Dołącz do zespołu Cosmo Group! Już od 15 lat nasz zespół tworzą ludzie, dla których branża beauty to nie tylko praca, ale i pasja! Zapraszamy osoby żądne wyzwań!

Przewiń do profilu firmy