Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

E-commerce Manager

MM Brown Sp. z o.o.O firmie

  • Ostrowska 582, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

MM Brown Sp. z o.o.

Ostrowska 582

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja strategii dla sklepów internetowych Chocolissimo w Polsce i za granicą,

  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych dla sklepów Chocolissimo w Polsce i za granicą,

  • Zarządzanie budżetami marketingowymi (wybór partnerów, optymalizacja działań, kontrola i analiza),

  • Rozwój sklepu internetowego pod kątem użyteczności i konwersji,

  • Zarządzanie 7-osobowym zespołem,

  • Ścisła współpraca z działami Marketplaces oraz Customer Care,

  • Koordynowanie prac agencji performance marketing,

  • Budowanie i nadzór pracy zespołu wewnętrznego, firm zewnętrznych i freelancerów.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku poparte sukcesami,

  • Umiejętność zarządzania zadaniami oraz zespołem projektowym,

  • Dobra znajomość Google Analytics,

  • Wiedza w zakresie optymalizacji i rozwoju sklepów internetowych,

  • Znajomości SEO, PPC, Social Media, Content Marketingu, Automation,

  • Biegła znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków obcych mile widziana).

To oferujemy

  • odpowiedzialną pracę, w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość rozwoju i realizowania własnych pomysłów pod okiem doświadczonego dyrektora e-commerce,

  • program szkoleń, zaczynając od 5-dniowego wdrożenia w funkcjonowanie i życie organizacji,

  • stałe wynagrodzenie oraz dodatkowy system premiowy,

  • atrakcyjny rabat pracowniczy oraz stały dostęp do czekolady 😊

  • docelowo mieszany tryb pracy (możliwość pracy zdalnej min. 1 dzień w tygodniu) .

Do kilkunastoosobowego działu E-commerce poszukujemy osoby z wieloletnim doświadczeniem, która krok po kroku, przejmie odpowiedzialność za rozwój sprzedaży sklepów Chocolissimo w Polsce i za granicą (Niemcy, Francja, Czechy, Słowacja, Belgia).

Dział E-commerce w Chocolissimo dzielimy na 3 ściśle współpracujące obszary: Customer Care, Marketplaces oraz Sklep Internetowy. Wraz z dynamicznym rozwojem naszego biznesu czujemy, że potrzebujemy kolejnej osoby, która skupi się na rozwoju sklepu, jego użyteczności, źródeł efektywnego ruchu i rozwojem zespołu.

Przewiń do profilu firmy