Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

E-commerce Manager (Product Owner)

B2WED sp. z o.o.O firmie

B2WED sp. z o.o.

Aleja Armii Krajowej 80

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz zaangażowany/a w rozwój platformy e-commerce dostarczającej produkty na co 5ty ślub w Polsce

  • Stworzysz plan kategorii oraz przeanalizujesz potrzebny asortyment w celu zwiększenia obrotów sprzedaży

  • Będziesz analizować asortyment i ceny dostępne na platformie w celu zidentyfikowania głównych luk asortymentowych i możliwości wzrostu kategorii

  • Określisz kalendarz kampanii wspierających sprzedaż kategorii na platformie

  • Pozyskasz dostawców asortymentu (negocjacja cen, jakość, opcje dostawy itp.)

  • Wprowadzisz produkty do sprzedaży

  • Wykreujesz pomysły na kampanie dla wybranych segmentów klientów

  • Wyegzekwujesz realizację dostaw/zamówień

Nasze wymagania

  • potrafisz efektywnie organizować swój czas pracy i analizować zadania pod względem priorytetów

  • jesteś osobą otwartą na wyzwania, elastyczną i szukającą rozwiązań

To oferujemy

  • odpowiedzialne zadania i możliwość wpływu na działania firmy

  • praca w Warszawie (Royal Wilanów) lub w Rzeszowie (Budynek Centrum2000)

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

Przesyłając zgłoszenie napisz jakie byłoby Twoje pierwsze działania po rozpoczęciu pracy w z-Milosci.pl