Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

E-commerce Manager

E. Leclerc RzeszówO firmie

E. Leclerc Rzeszów

aleja Tadeusza Rejtana 69

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie i obsługa sklepu internetowego (dodawanie i aktualizacja produktów znajdujących się na stronie)

  • profesjonalna obsługa klienta

  • nadzór nad realizacją transakcji internetowych, w tym nad procesami związanymi z wysyłką towarów, ich zwrotem oraz reklamacją

  • rozwijanie oferty sprzedażowej - współpraca z innymi działami, w tym z agencjami zewnętrznymi

  • monitorowanie konkurencji

  • zarządzanie podległym personelem

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE i narzędzi sprzedażowych

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • kreatywność

  • zdolność do pracy w grupie oraz do dobrej organizacji pracy własnej

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • terminowo wypłacane wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego