Oferta pracy

E-commerce Manager

Burda Media Polska Sp. z o. o.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kluczowy udział w tworzeniu koncepcji, wdrażaniu i realizacji rozwoju e-commerce firmy Cocolita oraz monitorowanie skuteczności jego realizacji poprzez zdefiniowane KPI;

  • Optymalizacja procesu sprzedaży online poprzez analizę wyników etapów sprzedaży;

  • Śledzenie i stała optymalizacja całej ścieżki „podróży” klienta (lejka sprzedażowego) w celu zapewnienia optymalnego doświadczenia klienta (a co za tym idzie - konwersji sprzedaży);

  • Współpraca z zespołem ds. zakupów i merchandisingu poprzez dostarczanie użytecznych wniosków z analizy lejka sprzedażowego;

  • Wsparcie zespołu marketingowego poprzez dostarczanie informacji na temat dynamiki marketingu efektywnościowego (zwłaszcza Google/Facebook);

  • Wsparcie inicjatyw CRM, w tym automatyzacji marketingu w celu reaktywacji i wzrostu sprzedaży grup klientów w oparciu o wgląd w zachowanie;

  • Współpraca z agencją zewnętrzną SEO/SEM.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - tj. w branży e-commerce (najlepiej retail, beauty, fashion, lifestyle);

  • Praktyczne doświadczenie we wdrażaniu i realizacji działań sklepu internetowego;

  • Praktyczne doświadczenie w performance marketingu;

  • Dobre zrozumienie Social Media (wszystkie popularne w sklepie grupy docelowe);

  • Wiedza z zakresu SEO i SEM poparta doświadczeniem zawodowym;

  • Znajomość narzędzi i platform Marketing Automation i CRM;

  • Znajomość narzędzi do analizy statystyk sklepu (Google Analytics);

  • Umiejętność efektywnego udziału w zarządzaniu budżetem w oparciu o potrzeby i możliwości biznesowe;

  • Doświadczenie w pracy w kontekście projektowym;

  • Analityczne myślenie i duch przedsiębiorczości;

  • Dokładność i precyzja w realizacji celów oraz umiejętność myślenia w sposób zorientowany na cel;

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: Marketing i Zarządzanie, Marketing Internetowy, E-commerce, Zarządzanie E-commerce;

  • Doświadczenie w ekspansji sklepów internetowych na rynki zagraniczne – mile widziane;

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację biznesową - mile widziane.

To oferujemy

  • Dynamiczną i przedsiębiorczą atmosferę pracy w szybko rozwijającej się firmie e-commerce;

  • Międzynarodowy zespół, który stale pracuje nad swoimi innowacyjnymi umiejętnościami i wykorzystuje technologię do budowania nowych biznesów;

  • Elastyczny model czasu pracy;

  • Środowisko ciągłej nauki i rozwój kariery;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, umowę B2B lub umowę o pracę;

  • Opiekę medyczną Lux Med Lub Enel Med.;

  • Benefit Systems.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • inicjatywy dobroczynne

  • program rekrutacji wewnętrznych

  • uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach

  • świętujemy-szukamy okazji do celebrowania nie tylko w Święta

Szukasz miejsca pracy, w którym na pierwszym miejscu jest człowiek?

Chciałbyś/chciałabyś pracować we wspierającym i otwartym zespole?

Klient jest dla Ciebie w centrum, potrafisz budować relacje biznesowe?

Ważne są dla Ciebie wartości i rozwój?

To świetnie! W Cocolita.pl, która jest częścią grupy Burda International, wszystkie działania opieramy na

docenieniu, uczciwości i swobodzie rozwijania pomysłów, które przyczynią się do sukcesu naszego silnie

rozwijającego się biznesu.

Jesteśmy otwarci na różnorodność i zmiany, stawiamy sobie przy tym ambitne cele.

Mamy dla Ciebie miejsce w naszym Zespole!

Przewiń do profilu firmy