Oferta pracy

E-commerce Manager

MODA CLUB PL sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Rzgów, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Jesteśmy nowym sklepem internetowym oferującym odzież damską. W związku z rozwojem poszukujemy energicznej i ambitnej osoby (manager e-commerce) która zbuduje i umocnij wizerunek naszego sklepu w przestrzeni cyfrowej.

Opis stanowiska:

  • Zwiększenie sprzedaży marki poprzez rozwój kanału e-commerce, proponowanie kierunków wzrostu i optymalizacji
  • Analiza  ruchu na stronie w celu oceny skuteczności strategii marketingowych
  • Monitorowanie rynku, poszukiwanie i wdrażanie narzędzi marketingowych wspierających sprzedaż i wizerunek firmy.
  • Przygotowanie cyklicznych analiz i raportów
  • Poszukiwanie przyczyn wzrostów, spadków, anomalii ruchu sprzedaży.

Wymagania:

  • Doświadczenia w prowadzeniu kampanii (Google Ads i Facebook Ads)
  • Doświadczenia w optymalizacji stron pod kątem SEO
  • Znajomości: Google Analytics, Google Ads, Google Search Console, Google Merchant Center, Facebook Manager
  • Doświadczenia z pracą e-commerce w branży odzieżowej
  • Znajomość aktualnych trendów w branży e-commerce

Oferujemy:

  • Niekorporacyjne warunki pracy
  • Samodzielne stanowisko
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy