Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

e-Commerce Manager - Specjalista ds. sprzedaży internetowej

SPORTVIDA SP. Z O.O.O firmie

  • Inwestycyjna 7
    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

SPORTVIDA SP. Z O.O.

Inwestycyjna 7

Sosnowiec

Jesteśmy firmą aktywnie działającą w branży sportowej, o bogatym i wieloletnim doświadczeniu w produkcji, imporcie, wprowadzaniu do obrotu i oferowaniu produktów sportowych oraz szerokiej gamy różnorodnych akcesoriów sportowo-rekreacyjnych pod własną marką Sportvida. Prowadzimy sprzedaż zarówno w kanałach B2B jak i B2C w Polsce i za granicą.

WWW.SPORTVIDA.EU

Obecnie szukamy do naszego zespołu osoby do dalszego rozwoju sprzedaży detalicznej w kanale internetowym w Polsce i na największych platformach zagranicznych.

OPIS STANOWISKA:

  • rozwój sprzedaży detalicznej na polskich i zagranicznych platformach sprzedaży internetowej
  • dbanie o atrakcyjność i konkurencyjność oferty w kanałach sprzedaży detalicznej
  • analizowanie działań konkurencji
  • przygotowywanie, wystawianie i zarządzanie aukcjami internetowymi na różnych platformach sprzedażowych
  • sporządzanie i wykorzystywanie analiz wyników sprzedaży do dalszego rozwoju sprzedaży internetowej
  • bieżący monitoring i analiza nowych trendów występujących w obszarze e-commerce
  • praca z systemem Baselinker

WYMAGANIA:

  • wymagana znajomość programu BASELINKER
  • wymagana praktyczna znajomość obsługi sprzedaży na platformie ALLEGRO
  • doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu internetowego kanału sprzedaży,
  • praktyczna wiedza na temat e-commerce i marketingu internetowego,
  • praktyczna znajomość platform sprzedażowych oraz zarządzania ofertami i aukcjami
  • swoboda nawiązywania i rozwijania kontaktów w środowisku międzynarodowym (ważne w przypadku dalszego rozwoju sprzedaży na platformach zagranicznych)
  • orientacja na wyniki i realizację celów sprzedażowych
  • umiejętność znajdywania i wykorzystywania informacji dostępnych w Internecie, zwłaszcza w zakresie sprzedaży i analizy trendów oraz konkurencji

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
  • pracę w  siedzibie firmy w Sosnowcu (pełny etat)
  • ciekawą pracę na samodzielnym i odpowiedzialnym stanowisku,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów, realny wpływ na rozwój biznesu,
  • stałe wynagrodzenie + premie uzależnione od osiągniętych wyników sprzedażowych

Ogłoszenie archiwalne