Ta oferta pracy jest nieaktualna od 96 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

E-commerce Manager - UX/UI Designer

  • Zielona Góra, lubuskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 17.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa expondo.com to renomowane przedsiębiorstwo działające w 28 krajach Europy i Azji. Przeszło 200 osobowy zespół od 10 lat stabilnie buduje największą platformę sprzedażową marek własnych: Royal Catering, Goldbrun Therm, MSW Motor Technics, Physa Wellnes & Lifestyle, Stamony Cash Solutions, Stamos, Steinberg, Ulsonix. Wyróżnikiem szerokiego asortymentu dla profesjonalistów jest najwyższy standard obsługi i serwisu. W związku z dynamicznym rozwojem do siedziby Europejskiego Centrum Kompetencji poszukiwany jest:

    E-commerce Manager (UX/UI Designer)

    Miejsce pracy: Zielona Góra

    Obowiązki:

    • Tworzenie i udoskonalanie stron internetowych zgodnie z najwyższymi standardami UX/UI
    • Rekomendowanie zmian UX dla istniejących serwisów zwiększających konwersję
    • Stałe prowadzenie analiz biznesowych potrzeb klientów w zakresie UX i generowania sprzedaży
    • Przygotowywanie dokumentacji projektowej do badań UX (scenariusze, prototypy itp.)
    • Stała współpraca z innymi działami firmy w celu ulepszania interfejsów graficznych we wszystkich istniejących aplikacjach online i offline
    • Testowanie i nadzorowanie wprowadzonych projektów i modyfikacji celem dalszego udoskonalenia

    Wymagania:

    • Minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie UX przy tworzeniu aplikacji internetowych
    • Znajomość projektowania zorientowanego na użytkownika i generowanie transakcji
    • Praktyczna znajomość oprogramowania do makietowania (np. UXpin lub Axure, Justinmind, Mockplus itp.)
    • Podstawowa znajomość HTML/CSS, umiejętność czytania i stosowania danych statystycznych (Google Analytics)
    • Umiejętność samodzielnego organizowania sobie pracy
    • Dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego

    Oferujemy:

    • Pracę w centrali nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy o zasięgu globalnym
    • Realny wpływ na kształtowanie strategii firmy
    • Współpracę z młodym i pełnym ambicji zespołem profesjonalistów otwartych na nowe inicjatywy
    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę wraz z systemem premiowym i dofinansowaniem pakietu sportowego (karta Multisport Plus) oraz prywatnej opieki medycznej (Medicover)
    • Doskonałe warunki do odnalezienia równowagi między rozwojem własnej międzynarodowej kariery zawodowej a życiem prywatnym
    • Konsekwentne respektowanie zasady „zawsze wolne weekendy”
    • Świeże owoce, napoje i cenione przez zespół systematyczne eventy firmowe

    Oferty prosimy przesyłać
    za pomocą przycisku „Aplikuj”.

    Prosimy o załączenie klauzuli: Na podstawie art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO”) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Expondo sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Dekoracyjna 3, 65-155 Zielona Góra moich danych osobowych w celach związanych z rekrutacją.

    Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w rekrutacji. Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia danej rekrutacji.

    Administratorem danych jest Expondo sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze. Informujemy, że z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych w Expondo sp. z o.o. sp. k. można skontaktować się poprzez e-mail: [email protected] Ponadto informujemy, że posiada Pani/Pan prawo dostępu do przekazanych danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku uznania przez Pana/ Panią, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej, nie będą przekazywane żadnym odbiorcom danych. Pana/ Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.