Oferta pracy

E-commerce Manager

KDR Human Resources Consulting s.c.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
KDR Human Resources Consulting s.c. realizuje kompleksowe projekty rozwijające zasoby ludzkie w firmach i instytucjach na terenie całego kraju.
Nasze doświadczenia w zakresie doradztwa personalnego, szybkość i skuteczność w działaniu, umożliwiają nam realizację najtrudniejszych projektów rekrutacyjnych.

Dla naszego Klienta, dużej firmy handlowej z obszerną strukturą sieci stacjonarnej oraz e-commerce poszukujemy kandydatów na stanowisko

Zakres zadań:

  • Analiza rynku, konkurencji i trendów rynkowych e-commerce.
  • Współuczestniczenie w budowaniu strategii sprzedaży sklepu internetowego
  • Realizacja planów sprzedaży i marży sklepu internetowego
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu
  • Promocja grup produktowych, jak i całej marki, m.in. przez określenie grupy docelowej, dostosowanych formatów komunikacji, przy uwzględnieniu potrzeb klientów oraz trendów rynkowych.

Wymagania:

  • Minimum 7-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w e-commerce
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w branży e-commerce
  • Doświadczenie w obszarach sprzedaży i marketingu
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużym e-sklepem ze stałymi użytkownikami
  • Znajomość najnowszych trendów i narzędzi wykorzystywanych w e-commerce
  • Znajomość obszaru nowoczesnych technologii, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru digital marketingu
  • Nastawienie na osiąganie celów
  • Kreatywność, samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego
CV proszę przesłać poprzez przycisk Aplikuj

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy