Logo Pracuj.pl

E-commerce Manager

Kawasaki Polska (www.kawasaki.pl)O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie oraz nadzór nad pracą zespołu e-commerce,
  • Nadzór nad realizacją planów sprzedażowych,
  • Analiza oraz współtworzenie oferty handlowej w celu zwiększania sprzedaży,
  • Inicjowanie oraz nadzorowanie rozwoju witryny internetowej,
  • Aktualizowanie oferty produktowej (katalog produktów),
  • Bieżąca analiza rynku, konkurencji oraz trendów w obszarze e-commerce,
  • Testowanie i wdrażanie nowych strategii marketingowych on-line.

Nasze wymagania

  • znajomość e-commerce oraz e-marketingu,
  • znajomość platform i systemów marketingowo-sprzedażowych,
  • Doświadczenie (min. 3 lata) w pracy z platformami online,
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • Kreatywność oraz nastawienie na pracę w zespole.

To oferujemy

  • Oferujemy pracę na samodzielnym stanowisku w młodym, energicznym zespole,
  • Oferujemy pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • Ciekawa, pełna wyzwań praca,
  • Możliwość rozwoju obszaru e-commerce w organizacji,
  • Stabilny system wynagrodzeń przy realizacji założonych celów,
  • Praca dostępną „od zaraz”,
  • Udział w rozwoju sklepu o największej ofercie oryginalnych części zamiennych w Polsce,
  • Dostęp do najnowszych technologii online i produktów z branży motocyklowej.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje

Kawasaki Polska (www.kawasaki.pl)

KawasakiSklep.pl to grono osób, które codziennie, od 6-ciu lat, pracuje na wspólny sukces i dąży do jak najlepszej obsługi sklepu internetowego www.kawasakisklep.pl.

Połączyła i zbliżyła nas do siebie pasja do motocykli i chęć stworzenia wyjątkowego projektu. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży motocyklowej. W związku z ciągłym rozwojem naszego projektu i prowadzoną rekrutacją, KawasakiSklep.pl – oficjalny sklep Internetowy Kawasaki w Polsce.

E-commerce Manager, Warszawa