Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

E-commerce manager

Tufsy LLCO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie oraz realizację strategii rozwoju marki – marketingowej, promocyjnej i handlowej,

  • Wprowadzenie nowych produktów do sieci Sklepu Internetowego,

  • Bieżąca ocena skuteczności podejmowanych działań we współpracy z Działami Sprzedaży i Produktu,

  • Realizacja i koordynowanie zaplanowanych działań marketingowych oraz współpracę z partnerami zewnętrznymi w zakresie reklamy i promocji marki,

  • Współpraca z obecnymi i poszukiwanie nowych dostawców – twórców biżuterii,

  • Zarządzanie powierzonym budżetem marketingowym wraz z agencją z USA,

  • Nadzorowanie i usprawnianie komunikacji marki,

  • Analiza działań konkurencji, trendów rynkowych i konsumenckich na terenie USA.

  • Koordynowanie działań związanych z produkcją zdjęć i filmów reklamowych.

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletniego, popartego sukcesami doświadczenia w zarządzaniu marką,

  • Kierunkowego wykształcenia wyższego,

  • Umiejętności samodzielnego i skutecznego prowadzenia projektów,

  • Umiejętności zarządzania powierzonym budżetem i pracą firm zewnętrznych,

  • Łatwości w prowadzeniu efektywnej komunikacji i pracy w zespole,

  • Inicjatywy, kreatywności i bardzo dobrej organizacji pracy,

  • Analitycznego podejścia, pozwalającego na formułowanie wniosków i proponowanie rozwiązań,

  • Język angielski na poziomie min. B2/C1,

  • Mile widziane doświadczenie w branży biżuteryjnej.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy B2B,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie ,

  • Narzędzia pracy niezbędne do efektywnego wykonywania obowiązków,

  • Atrakcyjne zniżki na zakup produktów firmowych,

  • Rozwój osobisty i satysfakcję z wykonywanej pracy,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze i na partnerskich zasadach.

Tufsy LLC

Tufsy LLC - nowa marka biżuteryjna działająca na terenie USA.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.