Oferta pracy

E-commerce Manager

KAZAR Group Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie sklepem internetowym w kategorii właściciela sklepu

  • Dbanie o aspekty techniczne i wizualne, oraz spójność przekazu

  • Śledzenie i stała optymalizacja całej ścieżki Customer-Jurney w zakresie zapewnienia jak najwyższej jakości prezentacji oferty i obsługi klienta także w zakresie post-sale

  • Współtworzenie strategii e-commerce zarówno w zakresie customer-acquisition, jak i customer-retention

  • Analiza rynku z uwzględnieniem działań konkurencji w obszarze e-commerce, oraz platform i agregatorów z obszaru fashion

  • Proponowanie i koordynowanie akcji promocyjnych (nie oznacza tylko działań na cenie)

  • Analiza efektów prowadzonych działań, wyciąganie wniosków i wdrażanie lessons-learned

  • Wdrażanie nowych rozwiązań i treści w celu podniesienia efektywności platformy e-commerce

  • Zarządzanie zespołem, motywację i dynamikę działań ecommerce

Nasze wymagania

  • Min 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz sprawność w operowaniu liczbami – konieczna znajomość Google Analytics

  • Dokładność i precyzja w realizacji celów, oraz umiejętność myślenia biznesowego nastawionego na cel

  • Dynamika działań, pozytywnego wpływu na zespół i motywację

  • Znajomość platform marketing automation oraz systemów do e-mail marketingu (znajomość Sales Manago, Freshmail, Synersie, lub EDRONE) będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe plus premie

  • Realną ścieżkę kariery

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

SZACUNEK, UCZCIWOŚĆ, DOSKONAŁOŚĆ, KREATYWNOŚĆ I PASJA to wartości, które są Ci bliskie?

Już teraz zacznij swoją karierę w branży modowej, pracując z pełnymi energii i entuzjazmu pasjonatami!

Od ponad 25 lat budujemy firmę, w której butach chodzą już miliony Polaków. Nasze salony zlokalizowane są w najbardziej prestiżowych galeriach handlowych w Polsce. Rozwijamy się również poza granicami naszego kraju. Kolejne sklepy prowadzimy już m.in. w Pradze i Budapeszcie.

Przewiń do profilu firmy