Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez G.Poland .Sp.z o.o. oraz R&D Services Sp. z.o.o z siedzibą w Warszawie 01-302, ul Połczyńska 104, jako Administratora Danych, w celu przeprowadzenia obecnej (oraz przyszłych rekrutacji na to samo lub inne stanowisko – opcjonalnie) rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych oraz z dniem 25 maja 2018 r. zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Jestem świadomy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Zapoznałem/łam się z Klauzulą Informacyjną zamieszczoną w ogłoszeniu o pracę.”
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

E-commerce Manager

GPoland Sp. z o.o

  • Połczyńska 104, Bemowo, Warszawa, Aleje Jerozolimskie 179, Ochota, Warszawa

  • ważna jeszcze 14 dni
    do: 08 cze 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa sklepu internetowego

  • Zarządzanie rozwojem i optymalizacją platformy e-commerce

  • Poszukiwanie nowych rozwiązań i funkcjonalności, mających wpływ na wzrost przychodu

  • Zarzadzanie procesami sprzedaży online

  • Rozwój oferty produktowej oraz zarządzanie polityką cenową w kanałach sprzedażowych

  • Tworzenie efektywnej strategii sprzedaży online oraz zarządzanie sklepem internetowym

  • Współpraca z osobami odpowiedzialnymi za techniczną obsługę sklepu internetowego

  • Prowadzenie kanałów Social Media, tworzenie mailingów

  • Raportowanie i analiza

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku e-commerce specialist/ manager

  • Znajomość aktualnych trendów e-commerce, UX/UI

  • Znajomość narzędzi Google Analytics, Adwords,

  • Znajomość specyfiki marketingu internetowego oraz sprzedaży internetowej

  • Samodzielność w działaniu, umiejętność ustalania priorytetów, komunikatywność

  • Wiedza praktyczna na temat e-commerce oraz marketingu internetowego

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Ubezpieczenie Generali

Informujemy, że rekrutacja dotyczy oferty pracy w Grupie GPoland Sp. z o. o. w związku z czym dane osobowe przekazane nam podczas rekrutacji zostaną udostępnione również do naszego partnera EF Moda Sp. z o. o.

Agencja marek modowych sektora premium do projektu e-commerce poszukuje osoby na stanowisko: E-commerce manager

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje