Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

E- commerce Manager

Soltec sp. z o.o. sp. k.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i rozwój platformy e-commerce (nowe funkcjonalności, marketing automation, content produktowy itp.)

  • Zarządzanie pracą zespołu e-commerce

  • Stała optymalizacja sklepu pod kątem UX/UI

  • Stała optymalizacja ścieżki doświadczeń klienta

  • Monitorowanie i analiza platformy e-commerce oraz rynku.

  • Raportowanie działań. Ścisła współpraca z działem Marketingu i Sprzedaży, w tym:

  • Planowanie i nadzór nad bieżącą strategią sprzedaży e-commerce

  • Współpraca przy kampaniach marketingowych (Google, Social Media, newsletter, strona sklepu itp.)

  • Rozwijanie działań SEO/SEM

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku w obszarze e-commerce i online marketing na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w B2B)

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami

  • Znajomość rozwiązań i platform e-commerce (PrestaShop, Magento itp.)

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi e-commerce (m.in. Google Analytics, Google Ads, FB ads, marketing automation, itp.)

  • Wiedza z zakresu SEM/SEO

  • Praktyczne i techniczne doświadczenie we wdrażaniu, optymalizowaniu treści i wyglądu (UI/UX) oraz administrowaniu stronami i sklepami

  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i analityczne

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów e-commerce

  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu platform sprzedażowych na innych rynkach.

  • Chęć stałego rozwoju

  • Inicjatywa i proaktywna postawa

  • Samodzielność, umiejętność szybkiego dostosowania się do nowych rozwiązań i wyzwań.

  • Znajomość języka angielskiego (minimum B2)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

Jesteśmy jednym z największych dostawców komponentów fotowoltaicznych w Polsce. Od 15 lat dostarczamy najwyższej jakości elementy systemów PV firmom, które projektują, montują oraz serwisują instalacje fotowoltaiczne swoich klientów. Nasi partnerzy biznesowi mogą liczyć dodatkowo na profesjonalne wsparcie merytoryczno-techniczne w zakresie projektowania instalacji, a także doboru i serwisowania komponentów PV. Wykorzystując zdobyte doświadczenie dzielimy się wiedzą organizując szkolenia z zakresu montażu instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii, systemów hybrydowych oraz najnowocześniejszych rozwiązań w tym zakresie. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy