E-Commerce Manager

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-09-30
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 2018-10-30)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Miejsce pracy: Warszawa / Nr ref.: GP/2018/03/KZ
    Grupa Pracuj sp. z o.o. jest jedną z najszybciej rozwijających się spółek technologicznych w Europie Środkowej i wiodącym dostawcą rozwiązań internetowych wspomagających firmy m.in. w rekrutacji i budowaniu wizerunku pracodawcy. Z naszych produktów i usług aktywnie korzysta 30 tysięcy klientów z 40 krajów. Zatrudniamy obecnie ponad 570 osób w Polsce i jesteśmy wyjątkowym miejscem pracy – już 8 razy otrzymaliśmy tytuł Najlepszego Pracodawcy. Pracuj.pl to najbardziej znany i najpopularniejszy serwis rekrutacyjny w Polsce (ponad 2 mln użytkowników miesięcznie wg Megapanelu).

    Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Wejdź na http://grupapracuj.pl/

    W związku z dalszym rozwojem internetowego kanału sprzedaży dla naszego głównego produktu – pracuj.pl poszukujemy doświadczonego, samodzielnego i skupionego na kliencie lidera.

    Zakres obowiązków

    • dynamiczny rozwój kanału e-Commerce oraz odpowiedzialność za jego strategię
    • tworzenie planu działań operacyjnych dla zespołu e-Commerce z naciskiem na akwizycję klientów
    • tworzenie koncepcji nowych funkcjonalności platformy e-Commerce w zakresie sprzedaży online produktów i usług
    • analiza konkurencji w celu planowania strategii cenowej
    • monitorowanie parametrów sklepu e-Commerce – konwersja, czas wizyt, wartość koszyka,
    • przygotowywanie analiz, raportów, prognoz
    • wsparcie przyszłego wzrostu i rozwoju produktu na rynku internetowym
    • ocena i rozwój kluczowych kompetencji e-Commerce w zespole
    • zarządzanie budżetem działu

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe z obszaru ekonomii lub biznesu
    • co najmniej 8 lat doświadczenia zawodowego, w tym co najmniej 4 lata w obszarze e-Commerce
    • znajomość narzędzi marketingowych w zakresie optymalizacji witryny, marketing automation, programów partnerskich a także zarządzanie kampaniami adwords
    • umiejętność zarządzania wieloma projektami w tym samym czasie
    • umiejętność zrozumienia potrzeb klienta i przełożenia ich na cele produktowe
    • silne umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność zjednywania sobie ludzi
    • dobra organizacja pracy i dbałość o szczegóły
    • doskonałe umiejętności pracy zespołowej
    • doświadczenie w pracy z zespołami IT
    • biegła znajomość języka angielskiego (poziom C1)

    Co możemy Ci zaoferować?

    umowę
    o pracę
    budżet rozwojowy (szkolenia, konferencje)
    dofinansowanie do
    nauki j. angielskiego
    i rosyjskiego
    dostęp do firmowej biblioteki
    możliwość
    pracy zdalnej
    (2x w miesiącu)
    system kafeteryjny
    (bilety do kina, teatru, karta sportowa itp.)
    ubezpieczenie
    na życie
    prywatną
    opiekę medyczną
    dobrą lokalizację
    biura
    pracę od
    poniedziałku
    do piątku
    ogólnofirmowe
    i działowe wyjazdy integracyjne
    owocowe
    poniedziałki

    Za co cenią nas pracownicy?

    "Świetny zespół profesjonalistów
    z odpowiednim nastawieniem
    do życia i rozwoju swojej kariery."

    "Atmosferę oraz duże możliwości rozwoju – poprzez warunki, jakie stwarza pracodawca."

    "Firma jest liderem w swojej
    branży, zawsze stara się być
    o krok przed innymi."

    "Możliwość pracy z najnowszymi narzędziami i technologiami
    – ciągle sięgamy po nowe."

    bottom1

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Grupę Pracuj sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected].pl. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Grupę Pracuj przed cofnięciem zgody.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz tutaj.

    bottom2