Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

E-commerce Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Analizę procesów obsługi i sprzedaży w modelu internetowym oraz propozycje ich rozwoju i optymalizacji
    • Monitorowanie trendów zmian zachodzących w kanałach i serwisach internetowych, śledzenie zmian wymagań prawnych oraz wymogów bezpieczeństwa i na tej podstawie opracowywanie propozycji zmian dla kanału internetowego
    • Długofalowy rozwój systemu internetowego uwzględniający potrzeby biznesowe pozostałych kanałów dystrybucji  w szczególności kanałów fizycznych, zgodnych ze strategią rozwoju kanałów
    • Kreowanie wyjątkowego doświadczenia klienta w kontakcie z usługami dostarczanymi w kanałach zdalnych między innymi ciągłe doskonalenie UX systemu oraz podnoszenie satysfakcji klientów korzystających z usług kanału internetowego
    • Dostosowanie produktów oferowanych w kanałach zdalnych do możliwości i specyfiki kanału i oczekiwań klientów o profilu internetowym
    • Współpracę z jednostkami lub firmami zewnętrznymi w celu weryfikacji potrzeb biznesowych pod kątem możliwości implementacji w systemie
    • Współpracę z analitykami IT, dostawcami oraz podwykonawcami, w celu opracowania złożonych projektów i ich wdrożeń (funkcja biznesowa)

    Oczekiwania:

    • Min. 4 lat doświadczenia w obszarze analizy procesów biznesowo technologicznych
    • Doświadczenia w projektowaniu procesów sprzedażowych i obsługowych w modelu internetowym
    • Umiejętności analizy danych jakościowych i ilościowych
    • Bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych oraz umiejętności pracy w zespole
    • Znajomości branży telekomunikacyjnej w obszarze biznesowym oraz doświadczenie w tworzeniu rozwiązań internetowych (mile widziane)
    • Dobrej znajomości języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy oraz możliwość pracy zdalnej;
    • Prywatną opiekę medyczną;
    • Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin lub imienin;
    • Dofinansowanie do sportu / rekreacji;
    • Benefity socjalne / oferty pracownicze;
    • Bezpłatny parking;
    • Narzędzia niezbędne do pracy: laptop, telefon.