Ta oferta pracy jest nieaktualna od 134 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

E-commerce Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 04.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zespół HRK Financial Markets specjalizuje się w rekrutacji specjalistów i menedżerów na potrzeby banków, firm ubezpieczeniowych, domów maklerskich i towarzystw funduszy inwestycyjnych. Wieloletnie doświadczenie konsultantów HRK pozwala skutecznie spełniać potrzeby zarówno Pracodawców, jak i Kandydatów. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

    Dla jednego z naszych Klientów, dynamicznie rozwijające się instytucji finansowej, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko:

    miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Rozbudowa i optymalizacja strategii sprzedaży online;
    • Zwiększenia udziału internetowych kanałów sprzedaży;
    • Tworzenie planów sprzedaży online;
    • Poszukiwanie metod ulepszenia i optymalizacji funkcjonowania rozwiązań e-commerce;
    • Prowadzenie i analiza kampanii online, w tym współpraca z podwykonawcami w ramach prowadzonych akcji marketingowych.

    Wymagania:

    • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku po stronie instytucji finansowych (towarzystwa ubezpieczeniowe, banki, consumer finance itp.)
    • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii online, SEM, SEO, projektów z zakresu komunikacji marketingowej;
    • Znajomość narzędzi e-commerce ich wykorzystanie, mile widziana znajomość SALESmanago;
    • Kreatywność;
    • Samodzielność;
    • Praktyczna znajomość strategii sprzedażowych oraz trendów w Internecie;
    • Orientacja na cel.

    Oferujemy:

    • Pracę w przyjaznej atmosferze i możliwość rozwoju w międzynarodowej instytucji;
    • Umowa o pracę i motywacyjny pakiet wynagrodzenia;
    • Współpracę z profesjonalnym zespołem;
    • Pakiet świadczeń dodatkowych.

    Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o zgłaszanie się poprzez kliknięcie w link Aplikuj, co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HRK S.A. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), pl. Bankowy 2; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: [email protected] - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą;