Oferta pracy

E-Commerce Manager

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie pracy Zespołu E-commerce w organizacji (Platformy Online, E-Retail, sklep internetowy)

  • Bezpośrednie zarządzanie sprzedażą na Platformach Online, w E-Retail oraz nadzór nad realizacją planów sprzedażowych

  • Bieżąca analiza rynku, konkurencji oraz trendów w obszarze E-commerce

  • Testowanie i wdrażanie nowych strategii marketingowych online

  • Utrzymanie, rozwijanie i pozyskiwanie kluczowych klientów

  • Bezpośrednia obsługa klientów E-Retail

  • Określanie i negocjowanie planów rozwoju biznesu u nowych i istniejących kluczowych klientów

  • Prowadzenie kampanii promocyjnych u kluczowych klientów w kanale on-line

  • Przygotowanie i nadzorowanie kalendarza promocji, aktywności trade marketingowych u klientów E-Retail oraz na Platformach Online

  • Ścisła współpraca z KAM odpowiedzialnymi za współpracę z klientami w kanale modern trade

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w Dziale Sprzedaży, Trade Marketingu lub Marketingu na stanowisku kierowniczym.

  • Doświadczenie w pracy z Platformami Online

  • Bardzo dobra znajomość E-commerce oraz digital marketing

  • Dobra znajomość platform i systemów marketingowo/sprzedażowych

  • Doświadczenie w planowaniu, realizowaniu działań promocyjnych u kluczowych klientów

  • Znajomość rynku FMCG

  • Umiejętność analizy i dopasowania narzędzi marketingowych w celu uzyskania jak najlepszych efektów

  • Samodzielność i inicjatywy w działaniu

  • Kreatywność oraz nastawienie na pracę w zespole

  • Wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju obszaru E-commerce w organizacji

  • Samodzielność i autonomię w działaniu

  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, Multikafeteria, ZFŚS, polisy ubezpieczeniowo – inwestycyjne)

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy producentem kawy, międzynarodową firmą działającą w branży FMCG i HoReCa.

W naszym portfolio posiadamy rozpoznawalne marki o ugruntowanej pozycji na polskim rynku.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy