Oferta pracy

E-Commerce Manager

Popławska Group Sp.k.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Popławska Group sp. k. do naszego zespołu poszukujemy E-commerce Managera. Nasza firma powstała z pasji do tworzenia. W branży kosmetycznej działamy od 1996 roku. Firma to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą i wspierają się wzajemnie. Oferujemy pracę w nowoczesnej siedzibie firmy tuż pod Wrocławiem, a także możliwość stałego rozwoju.

Opis stanowiska:

  • budowanie strategii sprzedażowej i promocyjnej w kanale internetowym (B2B, B2C)
  • proponowanie kierunków i praca nad rozwojem kanału e-commerce
  • monitoring i analiza rynku
  • koordynacja działań e-commerce z innymi działami sprzedaży firmy
  • operacyjne zarządzanie systemami e-commerce firmy
  • odpowiedzialność za budżet i działania promocyjne
  • realizacja kampanii za pomocą narzędzi marketingowych
  • ścisła współpraca z Zarządem Spółki

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w e-commerce (B2B, B2C)
  • teoretycznej i praktycznej wiedzy w zakresie marketingu internetowego
  • znajomość platform i systemów e-commerce
  • doświadczenie w zarządzaniu sklepami internetowymi
  • znajomość i umiejętność pracy z Google Analytics, Google Ads, Freshmail, Facebook Ads
  • umiejętność analizy i znalezienia narzędzi dla uzyskania najlepszych efektów sprzedażowych
  • doświadczenie w sprzedaży Allegro
  • umiejętność analitycznego myślenia i mierzenia skuteczności działań
  • dobrej znajomości pakietu Office
  • doświadczenie w pracy z grafikami i programistami
  • znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację
  • nastawienie na osiąganie celu i realizację zadań

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia szerokiego doświadczenia
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • profesjonalne środowisko pracy
  • pakiet dodatkowych świadczeń : ubezpieczenia grupowe, karta Multisport

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy