Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

E-commerce Manager

Libet S.A.O firmie

Libet S.A.

Michalczyka 5

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i wdrażanie strategii e-commerce dla sklepu internetowego

  • Zwiększanie udziału sprzedaży poprzez rozwój kanału e-commerce, proponowanie kierunków wzrostu i optymalizacji

  • Przygotowywanie raportów i analiza wyników sprzedaży generowanej poprzez platformę e-commerce

  • Współpraca z innymi działami w firmie

  • Optymalizacja kluczowych wskaźników e-Commerce,

  • Bieżąca analiza rynku oraz cykliczne raportowanie działań

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wiedza praktyczna na temat e-commerce oraz marketingu internetowego

  • Znajomość i rozumienie mechanizmów funkcjonowania SEO/SEM, kampanii w Social Media

  • Dobra znajomość narzędzi w tym: Google Analitycs, AdWords itp.

  • Nastawienie na realizację ambitnych celów biznesowych

  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji

  • Mile widziana praktyczna znajomość platformy Magento oraz najnowszych trendów i nowinek

To oferujemy

  • Długoterminową współpracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Realny wpływ na prowadzenie e-biznesu

  • Miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu w centrum Wrocławia

  • Elastyczny czas rozpoczęcia pracy między 7:00, a 10:00

  • Wczasy pod gruszą

  • Kartę Multisport

  • Ubezpieczenie grupowe

Libet S.A.

Firma Libet SA jest polskim producentem kostki brukowej i szerokiej gamy produktów betonowych, które są kluczowym elementem aranżacji przestrzennej. Nasza platforma e-otoczenie.pl rozpoczęła działalność od kwietnia 2020. Zakończyliśmy etap 1, którym było uruchomienie oraz parametryzacja i optymalizacja e-platformy.

Przewiń do profilu firmy