Ta oferta pracy jest nieaktualna od 137 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

E-Commerce Marketing Manager - E-Commerce Performance Manager

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    La Mania Sp. z o.o.

    Marka La Mania poszukuje osoby na stanowisko E-Commerce Marketing Managera, która dołączy do zespołu PR & Marketing. Oferujemy pracę w kreatywnym zespole, wśród najlepszych specjalistów z branży mody. Szukamy osób, które aktywnie chcą uczestniczyć w rozwoju marki na rynku polskim i zagranicznym.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie oraz wdrażanie strategii e-marketingowej (pozyskiwanie leadów, testowanie nowych źródeł pozyskania klienta, tworzenie oraz zarządzanie kampaniami online).
    • Tworzenie i realizacja planów sprzedażowych i budżetowych.
    • Optymalizacja działań internetowych w zakresie kosztów i wyników sprzedaży.
    • Zarządzaniem budżetem marketingowym.
    • Zarządzanie platformą e-commerce i jej optymalizacja.
    • Przygotowanie raportów i analiz sprzedażowych w zakresie analityki internetowej.
    • Prowadzenie projektów wdrożeniowych w zakresie platformy e-commerce (optymalizowanie procesu zakupowego, dalszy rozwój platformy e-commerce).
    • Współpraca z innymi działami firmy i partnerami (dział produktowy, sprzedażowy, logistyczny, przygotowywanie kreacji).
    • Współodpowiedzialność za budowę wizerunku marki w sieci.
    • Analiza rynku i trendów w obszarze e-commerce.

    Wymagania:

    • Minimum 2-3-letnie udokumentowanie doświadczenia w obszarze e-commerce.
    • Doświadczenie w długofalowym budowaniu strategii digital marketingowych – tworzeniu planów marketingowych/komunikacyjnych, ustalaniu budżetów i KPI.
    • Praktyczna wiedzy z zakresu: SEO, SEM, Adwords, Facebook Ads, Instagram Ads, e-mail marketing oraz innych narzędzi generujących ruch w sklepie internetowym oraz podnoszących efektywność sprzedaży.
    • Znajomość narzędzi analitycznych do mierzenia efektywności działań marketingowych oraz ich optymalizacji (Google Analytics, Yandex Metrica, Hotjar, itp.)
    • Umiejętność analizowania danych.
    • Bycie na bieżąco z najnowszymi trendami i najlepszymi praktykami w obszarze e-commerce.
    • Samodzielność w działaniu, dobra organizacja oraz nastawienie na realizację celów sprzedażowych.
    • Znajomość Excela na zaawansowanym poziomie.
    • Biegła znajomość języka angielskiego.
    • Zarządzanie zespołem i koordynacja pracy z agencjami

    Mile widziane:

    • Znajomość platformy sprzedażowej Magento 1 / 2

    Co oferujemy:

    • Samodzielność pracy, możliwość realizowania własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań.
    • Aktywny udział w rozwoju marki na rynku polskim i zagranicznym.
    • Pracę w kreatywnym zespole, wśród najlepszych specjalistów z branży mody.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).”

        Administratorem Danych Osobowych jest „La Mania” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kontakt: ul. Balladyny 3C, 02-553 Warszawa).

    • Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych numer tel. 0-22 880 02 81 (adresem email: [email protected]). fakultatywne
    • Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
    • Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    • Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    • Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.
    • Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.
    • Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.
    • Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez „La Mania” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

    • Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez „La Mania” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.”