E-commerce Marketing Manager

  • Łódź, łódzkie
  • Dąbrowskiego 249, 93-231 Łódź, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 2019-09-12
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 2019-10-12)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Media4U specjalizuje się w obsłudze sektora e-commerce. Wdrażamy dedykowane systemy platform internetowych i zajmujemy się ich promocją. Skutecznie zwiększamy potencjał sprzedażowy krajowych i międzynarodowych firm. Nasi klienci cenią nas za innowacyjne podejście do rozwiązań biznesowych. Przez blisko 20 lat działalności zaufali nam m.in.: Bonprix , Endo, Monnari, Ryłko, Scania czy Uniwersytet Łódzki.

    Poszukujemy osób zainteresowanych stałą współpracą na stanowisku:
    Miejsce pracy: Łódź

    Opis stanowiska:

    E-commerce Marketing Manager w firmie Media4U to osoba odpowiedzialna za kreowanie i realizację działań marketingowych Firmy. Oznacza to, iż będziesz odpowiedzialny za budowanie wizerunku Media4U i jej produktów. Będziesz współpracował z wewnętrznymi zespołami firmy w celu zwiększenia potencjału sprzedażowego. Praca z Klientami zewnętrznymi będzie ważnym elementem Twojej pracy.

    Do obowiązków E-Commerce Marketing Managera należy:

    • tworzenie i wdrażanie strategii marketingowej Firmy oraz jej produktów i usług
    • budowanie i realizowanie kampanii medialnych
    • opracowywanie materiałów reklamowych i promocyjnych
    • mierzenie efektywności działań marketingowych
    • analiza rynku i konkurencji
    • prowadzenie firmowych serwisów mediowych
    • współudział w wydarzeniach i działaniach PR

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku – preferowana branża e-commerce
    • dobra znajomość specyfiki procesów marketingu i sprzedaży na rynkach B2B
    • umiejętność prowadzenia projektów marketingowych
    • umiejętności analityczne
    • łatwość w posługiwaniu się słowem pisanym
    • znajomość pakietu MS Office
    • dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • udział w kreowaniu strategii marketingowych i promocyjnych dla nowych produktów      i usług Firmy
    • stałe, stabilne zatrudnienie (forma do wyboru)
    • dofinansowanie kart sportowych OK System oraz pakiet świadczeń LuxMed
    • pracę w młodym, twórczym zespole
    • bezpłatne zajęcia z języka angielskiego
    • owoce, napoje w miłym towarzystwie współpracowników
    Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.