Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

E–commerce & Marketplace Growth Manager

MEDIACOM WarszawaO firmie

  • Wołoska 24, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

MEDIACOM Warszawa

Wołoska 24

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Na stanowisko E–commerce & Marketplace Growth Managera poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za koordynowanie i przygotowanie strategii e-commerce dla naszych klientów.

OBOWIĄZKI:

• Rozwój oferty z obszaru e-commerce w agencji

• Tworzenie i implementacja strategii obecności marek naszych klientów w kanale e-commerce (e-retailerzy, marketplace’y, porównywarki cenowe, aplikacje zakupowe), obejmujących obszary takie jak media, kreacje, analizy rynkowe i sprzedażowe, dobór narzędzi i partnerów

• Tworzenie i rozwój wewnątrzagencyjnych kompetencji z obszaru e-commerce

• Doradztwo markom klientów w zakresie współpracy z e-retailerami i marketplace’ami

• Tworzenie analiz i raportów z obszaru e-commerce dla marek

• Rozwój zasobów narzędzi z obszaru e-commerce dostępnych dla agencji

Nasze wymagania

  • Znajomość rynku e-commerce

  • Umiejętność budowy i implementacji strategii e-commerce, zarówno w obszarze współpracy producent-retailer, jak i D2C (sklep własny, marketplace)

  • Umiejętność zarządzania obecnością marki w e-retailu i marketplace'ach

  • Umiejętność analizy rynku, wyłapywania trendów

  • Znajomość środowisk: Allegro, Ceneo, Amazon, w tym możliwości reklamowych

  • Znajomość mediów digital ( SEM, afiliacja, social, programmatic)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pracę w młodym, dynamicznym i ambitnym środowisku, z dużym doświadczeniem międzynarodowym

  • Szacunek, zaufanie i wysoką kulturę pracy

  • Dużą odpowiedzialność i swobodę działania

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych, szkoleń, spotkań ze specjalistami

  • Realny wpływ na rozwój organizacji i podejmowanie decyzji strategicznych

Jako MediaCom jesteśmy jednym z największych domów mediowych. Pomagamy markom w zbudowaniu swojej siły poprzez media. Wiemy, że inwestując w naszych pracowników, osiągniemy lepsze wyniki nie tylko dla nich, ale także dla naszych klientów. Stawiamy na nieszablonowe myślenie, kreatywność i wyjątkowe podejście do danych i technologii.

Przewiń do profilu firmy