Oferta pracy

E-commerce Product Manager

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Strategia i zarządzanie marketplace przy największym serwisie zdrowotnym w Polsce (dotarcie do ponad 10 mln RU na własnej powierzchni) w tym ścisła współpraca z zespołem, w którego skład wchodzi dedykowana do marketplace redakcja, obsługa klienta i sprzedaż; przy współpracy ze specjalistą performance, Product Ownerem, GFX/UX Designerem i specjalistą SEO.

  • Kierowanie realizacją projektów od pomysłu do wdrożenia, budowanie rozwiązań i optymalizowanie procesów, pilnowanie standardów i procedur, zarządzanie ryzykiem i zmianami w projektach, weryfikacja statusów realizacji zadań oraz ich efektów, zarządzanie komunikacją

  • Rozwój oferty marketplace

  • Pozyskiwanie konwersyjnego ruchu z powierzchni wewnętrznych jak i zewnętrznych

  • Strategia marketingowa, szczególnie w zakresie budowania przewag rynkowych

  • Zapewnienie najwyższej jakości oferowanych usług i obsługi klienta

  • Współpraca z innymi działami wewnątrz firmy w celu realizacji wyznaczonych celi

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w pracy w branży e-commerce

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Growth mindset

  • Znajomość trendów na rynku e-commerce

  • Proaktywność oraz samodzielność w działaniu

  • Doskonała organizacja pracy własnej i zespołu

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży health lub podobnej (np. higiena i pielęgnacja, uroda, zdrowe odżywianie)

  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • nowoczesne biuro

Ringier Axel Springer Polska jest wiodącą firmą mediową w Polsce oraz częścią międzynarodowej grupy Ringier Axel Springer Media AG, działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. Portfolio mediów Ringier Axel Springer Polska obejmuje ponad 20 uznanych marek drukowanych i cyfrowych takich jak: Onet - największy portal informacyjny w Polsce, Fakt, Newsweek, Forbes, Business Insider, ofeminin, Noizz, portale Sympatia, Skąpiec, Opineo i Jakdojadę.

Przewiń do profilu firmy

Do Medonet Market - platformy pozwalającej na zakup badań i produktów medycznych (suplementy diety, badania wysyłkowe, zdrowa żywność, dermokosmetyki, urządzenia medyczne), szukamy osoby na stanowisko E-commerce Product Manager. Jeżeli masz doświadczenie w branży e-commerce i chciałbyś / chciałabyś wspólnie z nami tworzyć i rozwijać wiodącą platformę o zdrowiu, zapraszamy do aplikowania!