Oferta pracy

E-commerce Project Coordinator

Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)

  • Dolna 3, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Dolna 3

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Salesforce

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem digitalizacji i budowy sklepu internetowego dla produktów non food

  • Uczestnictwo w budowie strategii w obszarze digitalizacji procesów B2B/B2C

  • Zarządzanie procesem projektowania zmian poprzez analizę wymagań biznesowych, dobór odpowiednich technologii, narzędzi oraz dostępnych praktyk na rynku

  • Koordynowanie pracy zewnętrznego zespołu projektowego (monitorowanie listy zadań, weryfikacja zgodności ze specyfikacją wymagań biznesowych, zarządzanie harmonogramem)

  • Projektowanie procesów e-commerce z uwzględnieniem potrzeb biznesowych spółki

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami internetowymi

  • Znajomość i zrozumienie technicznych aspektów prowadzenia projektów internetowych

  • Doświadczenie przy tworzeniu lub utrzymaniu projektów internetowych

  • Znajomość języka angielskiego min. B2

  • Wykształcenie wyższe (zarządzenie, projektowanie procesów biznesowych, informatyka w biznesie)

  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów, w tym poszukiwanie usprawnień

  • Zainteresowanie trendami i nowościami w branży internetowej

  • Znajomość platformy Salesforce

  • Znajomość wzorców architektonicznych

  • Zainteresowanie UX/UI, SEO, SEM

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na produkt

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Ciekawy zakres obowiązków i możliwości rozwoju zawodowego

  • Dużą samodzielność działania i wdrażania nowych rozwiązań

  • Umowę o pracę oraz narzędzia pracy

  • Bogaty pakiet socjalny m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport

  • Dostęp do platformy rozwojowej ”EduAkcja” 24h na dobę z każdego urządzenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne