Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

E-commerce Project Manager

AtomStore Sp z o.o.

umowa o pracę
8 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 0009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ważna jeszcze 9 dni
    do: 16 gru 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

Praca na stanowisku E-commerce Project Managera polegać będzie na kompleksowej (do analizy przedwdrożeniowej do testów i uruchomieniu systemu) realizacji wdrożeń e-commerce dla klientów AtomStore, w szczególności:

● pracy w zespołach odpowiedzialnym za wdrażanie systemów e-commerce u liderów branżowych w Polsce

● wsparciu teamu handlowego w prezentacjach systemu, zbieraniu wymagań oraz opracowaniu wstępnych kosztorysów

● prowadzeniu analiz przedwdrożeniowych, tworzenie specyfikacji systemu

● budowaniu harmonogramu projektu

● weryfikacji postępów prac

● prowadzeniu spotkań, telekonferencji z klientem

● prezentowaniu rezultatów prac, zbieranie feedbacku od klienta

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie w prowadzeniu wdrożeń IT (systemów e-commerce, ERP, rozbudowanych CMS, CRM itp.)

  • umiejętność analizowania dokumentacji technicznej (zarówno w języku polskim jak i angielskim)

  • podstawowa znajomość takich pojęć jak API, REST, SOAP, Webservice, XML

  • doświadczenie w zbieraniu wymagań od klienta, opracowywaniu dokumentacji projektowej

  • mile widziane znajomość AGILE, JIRA, ASSANA itp.

To oferujemy

  • pracę przy wdrożeniach autorskiego systemu e-commerce AtomStore skierowanego do najbardziej wymagających klientów

  • wsparcie team leaderów i seniorów, możliwość szybkiego rozwoju umiejętności

  • benefity np. dopłatę do karty FitSport

  • pracę stacjonarnie w biurze z możliwością pracy zdalnej oraz elastyczne godziny pracy

  • umowę o pracę lub B2B w zależności od preferencji

  • atrakcyjne wynagrodzenie (w tym system premiowy uzależniony od osiąganych rezultatów)

AtomStore to jeden z najlepszych systemów e-commerce dostępnych w Polsce. Nasz system wyróżnia się bardzo szeroką funkcjonalnością, która obejmuje takie moduły i funkcje, jak personalizacja oferty, rekomendacje, marketing automation czy integrację z marketplaces.

Platforma wybierana jest przez duże i średnie sklepy internetowe. W swoim portfolio mamy takie marki jak CCC, Cocolita, DeeZee, Manta, Ogrodosfera, TaiwanGun, Nowa Farmacja, Preorder i wiele innych.

System pozwala obsłużyć ruch na poziomie 2 mln UU / m-c, bazy produktowe do 1 mln produktów i do 10 000 zamówień / dzień.

Jeśli interesuje Cię realizacja projektów e-commerce zgłoś się do nas.

Poszukujemy osoby na stanowisko Project Managera, która dołączy do zespołu AtomStore i będzie aktywnie wspierać projekty realizowane przez naszą firmę.

Przewiń do profilu firmy