Oferta pracy

E-commerce Project Manager

LED Labs Sp. z o.o.

Biskupińska 23d

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie projektów budowy i optymalizacji sklepu internetowego, platformy b2b i narzędzi online dla specjalistów,

  • planowanie i koordynacja prac zespołu wdrożeniowego

  • zarządzanie zakresem, harmonogramem, budżetem projektu,

  • analiza i raportowanie prowadzonych działań, monitorowanie rozliczeń i wskaźników efektywności projektów,

  • współpraca z działami IT i działami wspierającymi powstawanie e-commerce

  • odpowiedzialność za prowadzone projekty,

  • bieżąca pomoc i szkolenia w zakresie obsługi danego systemu,

  • wspieranie działań marketingowych w obszarze marketingu online,

  • analiza ruchu na stronie w celu tworzenia skutecznej strategii marketingowej,

  • rozbudowa i wdrażanie narządzi marketingowych wspierających sprzedaż i wizerunek firmy,

  • wpływ na wizję biznesu e-commerce,

  • monitorowanie i analiza trendów e-commerce i rynku.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, mile widziane marketingowe, informatyczne lub pokrewne,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem i prowadzeniu projektów,

  • doświadczenie w marketingu internetowym i e-commerce,

  • biegła znajomość języka angielskiego,

  • efektywność i ukierunkowanie na realizację powierzonych zadań,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z rynkiem oświetlenia LED lub nowych technologii.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole,

  • pracę w rozwijającej się firmie z marką rozpoznawalną na międzynarodowych rynkach,

  • niezbędne nowoczesne narzędzia do pracy,

  • dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny,

  • przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w rywalizacjach sportowych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

LED Labs sp. z o.o., właściciel marki LUMINES Lighting

Jesteśmy jednym z liderów segmentu profili aluminiowych do oświetlenia LED - znanych pod marką LUMINES Lighting. Działamy od 2006 roku w branży oświetlenia LED.

Przewiń do profilu firmy