YABIMO informuje, że każdy Kandydat do pracy ma prawo dostępu do treści Danych Osobowych oraz do ich poprawiania, aktualizacji, podglądu i edycji w każdym czasie lub prawo żądania trwałego ich usunięcia. Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Yabimo Sp. z o.o.

E-commerce Project Manager

Yabimo Sp. z o.o.O firmie

Feliksa Wrobela 13

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie procesami wdrożeń i rozwoju platformy HRPanorama,

  • Współpraca w celu dostosowania platformy HRPanorama do wymagań lokalnego klienta z innymi działami,

  • Zapewnienie jakości realizowanych projektów,

  • Przeprowadzanie testów wdrożonych realizowanych projektów,

  • Analiza rynku zagranicznego i pozyskiwanie nowych klientów,

  • Nawiązanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,

  • Analizowanie sprzedaży oraz potrzeb klientów na poszczególnych rynkach,

  • Koordynowanie procesem integracji platformy z systemami firmy.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w branży e-commerce na pokrewnych stanowiskach,

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – preferowane marketing, zarządzanie projektami, informatyka,

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego – warunek konieczny,

  • Doświadczenie w projektach wdrożenia systemów,

  • Doskonała znajomość środowiska e-commerce,

  • Umiejętność zbierania/definiowania potrzeb, oczekiwań i wymagań biznesowych,

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji,

  • Łatwość w budowaniu dobrych i długofalowych relacji ze współpracownikami oraz klientami,

  • Komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Umowę o pracę bądź dogodną dla Ciebie formę zatrudnienia,

  • Ambitne wyzwania, decyzyjność i autonomię w działaniu,

  • Pracę w środowisku międzynarodowym, w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Dodatkowy system premiowy,

  • Szansę rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy,

  • Dodatkowe korzyści, jak: karta MultiSport, możliwość grupowego ubezpieczenia na życie,

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop służbowy, telefon.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Yabimo to międzynarodowa spółka z doświadczeniem, prowadząca operacje w Europie (Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Niemcy, Belgia, Holandia) i zajmująca się usługami najwyższej jakości. Prowadzimy kompleksowe działania z zakresu selekcji i rekrutacji personelu do prac inwentaryzacyjnych, jak i pracowników technicznego szczebla, czyli INSPEKTORÓW, INŻYNIERÓW oraz OPERATORÓW.

Przewiń do profilu firmy