Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

E-commerce Project Manager

UNITRAILER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Firma Unitrailer zajmująca się sprzedażą internetową przyczep oraz części i akcesoriów do przyczep samochodowych w związku z ekspansją na rynki zagraniczne poszukuje nowych kandydatów do działu obsługi klienta.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i obsługa naszych sklepów e-commerce
  • Codzienna współpraca z kluczowymi dostawcami usług e-commerce oraz IT
  • Zarządzanie wdrożeniami nowych funkcjonalności w sklepach UNITRAILER wymaganych do efektywnego funkcjonowania
  • Budżetowanie kosztowe i czasowe planowanych projektów
  • Zarządzanie komunikacją w ramach realizowanych projektów (organizowanie spotkań, transferów wiedzy, przepływu informacji między projektowych)
  • Udział w tworzeniu strategii marek w obszarze usług e-commerce
  • Udział w tworzeniu strategii komunikacji marek
  • Nadzór nad kontami GMC, GA oraz Search Console oraz zarządzanie ewentualnymi wdrożeniami
  • Analiza rynku i trendów e-commerce oraz wdrażanie elastycznych rozwiązań w tym obszarze.

Nasze wymagania

  • Otwartość i chęć uczenia się nowych rzeczy i zdobywania nowych kompetencji
  • Co najmniej 3-4 lata doświadczenia w projektach z zakresu e-commerce i/lub digital marketingu, mile widziane doświadczenie w projektach międzynarodowych
  • Znajomość platform sprzedażowych e-commerce (preferowany IdoSell)
  • Doświadczenie w koordynowaniu i wdrożeń rozwiązań / funkcjonalności
  • Doskonała znajomość minimum języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie e-commerce działającej na skalę europejską,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, jaką posiadasz,
  • Stabilne warunki pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Formę zatrudnienia, jaką preferujesz: etat, umowa B2b lub umowa zlecenie,
  • Udział w atrakcyjnych warsztatach i szkoleniach,
  • Pakiet prywatnej obsługi medycznej,
  • Kartę Multisport,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

Ogłoszenie archiwalne