Ta oferta pracy jest nieaktualna od 166 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

E - Commerce Project Manager Magento (M/f)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 09.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    E - commerce Project Manager Magento (m/f)
    Warszawa 32063/001

    W związku z dynamicznym rozwojem oraz wdrożeniem innowacyjnego w branży rozwiązania e-commerce dla B2B i B2C poszukujemy doświadczonej, samodzielnej i proaktywnej osoby na stanowisko E-commerce Project Managera. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wdrożenie i rozwój platformy e-commerce, jej sprawne funkcjonowanie i promocję oraz realizację celów sprzedażowych w kanale e-commerce.

    Informacje o kliencie

    Naszym Klientem jest firma z sektora budowlanego - lider w swojej branży.

    Opis stanowiska

    • Przygotowanie i przeprowadzenie procesu wdrożenia platformy e-commerce (opartej na Magento 2) we współpracy z centralą i partnerami zewnętrznymi
    • Opracowanie strategii rozwoju platformy, nadzór nad realizacją, testami, uruchomieniem oraz rozwojem nowych funkcjonalności
    • Tworzenie i rozwój strategii sprzedaży w kanale omnichannel, zdefiniowanie celów i wskaźników biznesowych
    • Analiza potrzeb i zachowań zakupowych klientów, definiowanie ich oczekiwań w zakresie wdrażanych rozwiązań, analiza i ocena efektów wprowadzanych zmian
    • Prowadzenie działań marketingowych, komunikowanie nowych funkcjonalności, oferty handlowej, działań sprzedażowych i komunikacji z klientami B2B i B2C
    • Optymalizacja konwersji, monitorowanie i raportowanie sprzedaży w kanale e-commerce
    • Opracowanie standardów współpracy z kontrahentami i ich egzekwowanie, wdrożenie i bieżące szkolenie dostawców w zakresie wykorzystania platformy e-commerce

    Profil kandydata

    • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne, umiejętność przekazywania wiedzy i prowadzenia prezentacji dla osób o różnym poziomie wiedzy z zakresu e-commerce i na różnych szczeblach w organizacji
    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami i poparte sukcesami doświadczenie we wdrożeniu lub rozwoju platformy e-commerce, doświadczenie z Magento wymagane
    • Minimum 3-letnie doświadczenie w e-commerce (zarządzanie produktem i sprzedażą)
    • Doświadczenie w e-commerce B2B będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość różnych kanałów marketingu internetowego
    • Nastawienie na realizację zadań i osiąganie wyznaczonych celów
    • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy i terminowego dostarczania wyników
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w jednej z najbardziej znanych organizacji w branży
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów dodatkowych
    • Realny wpływ na kształtowanie i rozwój obszaru e-commerce w międzynarodowej organizacji, udział w międzynarodowych projektach i możliwość wdrażania własnych pomysłów
    • Realne możliwości rozwoju wewnątrz organizacji
    • Pracę w ambitnym, entuzjastycznym zespole, w przyjaznej i twórczej atmosferze

    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców