Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

E-commerce Project Manager

Olivit sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie i realizacja nowych projektów w obszarze ecommerce

  • organizacja pracy zespołu projektowego – tworzenie założeń projektu, definiowanie zadań dla developerów, testerów, grafików oraz kontrola jakości pracy członków zespołu

  • tworzenie i realizacja strategii rozwoju kilku sklepów internetowych, zarówno pod kątem biznesowym, marketingowym jak i użyteczności

  • współpraca z zewnętrznymi firmami

  • systematyczny monitoring i analiza rynku nowych technologii

  • konfiguracja systemów e-commerce zgodnie z wypracowanymi założeniami

  • rozwój systemów analitycznych i marketingowych sklepów,

Nasze wymagania

  • znajomość branży ecommerce oraz globalnych trendów

  • biegła znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodne komunikowanie się z angielskojęzycznym klientem oraz firmami zewnętrznymi

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne

  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz odpowiedzialność za zrealizowaną pracę

  • inicjatywa i determinacja w działaniu

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy przy platformie Magento

  • wiedza w zakresie użyteczności sklepów internetowych i analityki webowej oraz marketingu internetowego

To oferujemy

  • realną możliwość wpływu na kształtowanie się firmy

  • rozwój w sferze e-commerce, nowych technologii i marketingu

  • pracę przy szybko rozwijających się projektach dla liderów branży na rynku europejskim

  • nieformalną kulturą organizacyjną

  • atrakcyjny pakiet socjalny (karta multisport, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, masaże w biurze)

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Olivit sp. z o.o.

Firma Olivit Sp. z o.o. należy do grupy jednego z liderów dystrybucji suplementów prozdrowotnych i witamin w Europie. Grupa dystrybuuje produkty niemal 150 marek do ponad 50 krajów w Europie i na świecie, ponadto posiada magazyny i biura w Polsce i Wielkiej Brytanii.

Przewiń do profilu firmy