Oferta pracy

E-Commerce Project Manager

HumaineO firmie

  • Wioślarska 8, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Humaine

Wioślarska 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie projektów, procesów biznesowych oraz wsparcie w ramach prowadzonych działań

  • Odpowiedzialność za terminową realizację projektów oraz nadzór nad ich budżetem

  • Reasearch i analiza rynku, konkurencji oraz danych biznesowych na potrzeby projektu

  • Udział w bieżących zadaniach projektowych, szukanie i proponowanie rozwiązań

  • Monitorowanie, analiza i raportowanie statusu projektów

  • Przygotowanie dokumentacji projektowej

  • Kontakt i współpraca z zespołami projektowymi jaki i z zewnętrznym dostawcami (tj. zewnętrzny software house)

Nasze wymagania

  • Min 2 lata doświadczenia w koordynacji projektów lub byciu odpowiedzialnym za dany wycinek projektu w dziedzinie e-commerce

  • Znajomość obszarów e-commerce oraz globalnych trendów

  • wiedza w zakresie użyteczności sklepów internetowych i analityki webowej oraz marketingu internetowego

  • praktyczna znajomość SEO, SEM, performance marketing

  • Umysł analityczny

  • Znajomość zasad i metodyk zarządzania projektami

  • Doświadczenie we współpracy z różnymi obszarami biznesowymi

  • Nastawienie na cel, umiejętność rozwiązywania problemów oraz determinacja w ich rozwiązywaniu

  • Chęć pracy w dynamicznym środowisku

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z CMS Wordpress i/lub Presta Shop

To oferujemy

  • Samodzielne stanowisko

  • Pracę w prestiżowym biurze z widokiem na Stadion Narodowy

  • Dofinansowanie do szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach i realny wpływ na kształt organizacji

  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport oraz ubezpieczenie na życie

  • 26 dni urlopu płatnego urlopu

  • Świeże owoce, pyszną kawę i wyciskane soki z cytrusów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Humaine

Humaine to agencja rekrutacyjna wyspecjalizowana w pozyskiwaniu kandydatów dla firm z branż e-commerce, IT i marketingu. Wspieramy organizacje w odnajdywaniu wyjątkowych talentów, bo wierzymy, że za każdą historią sukcesu stoi właśnie człowiek.

Przewiń do profilu firmy