Oferta pracy

E-commerce Sales Manager w marce Reserved

LPP S.A.O firmie

  • Łąkowa 39/44, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

LPP S.A.

Łąkowa 39/44

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem specjalistów działu e-commerce marki Reserved

  • Współtworzenie i wdrażanie strategii e-commerce dla marki Reserved

  • Opracowywanie koncepcji jednego z największych sklepów internetowych w branży odzieżowej

  • Zwiększanie udziału sprzedaży marki poprzez rozwój kanału e-commerce, proponowanie kierunków wzrostu i optymalizacji

  • Budowanie zespołu, rozwój kompetencji pracowników, wyznaczanie celów rozwojowych, ocena efektywności pracy podległego teamu, itp.

  • Współtworzenie i odpowiedzialność za budżet działu

  • Aktywne działania sprzedażowe zwiększające sprzedaż omnichannel

  • Wyciąganie wniosków z dostępnych raportów i analiz

  • Podejmowanie decyzji mających na celu optymalizację kosztów i podnoszenie wyników sprzedaży

  • Ścisła współpraca z Dyrektorem E-commerce i innymi działami w firmie w celu optymalizacji i zwiększania sprzedaży omnichannel

  • Poszukiwanie, negocjacje i współpraca z partnerami zewnętrznymi w zakresie e-commerce

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży fashion)

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem e-commerce - potrafisz umiejętnie budować i motywować duży zespół oraz dbać o jego rozwój

  • Masz wiedzę praktyczną na temat e-commerce oraz marketingu internetowego

  • Znasz i rozumiesz mechanizmy funkcjonowania SEO/SEM, kampanii w Social Media oraz kampanii PPC

  • Posiadasz zaawansowaną znajomość narzędzi Google Analitycs, AdWords itp.

  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Jesteś nastawiona/y na realizację ambitnych celów biznesowych - odważnie podejmujesz niestandardowe decyzje, poszukujesz nieszablonowych rozwiązań i wdrażasz nowe pomysły

  • Śledzisz i znasz najnowsze trendy i nowinki w obszarze e-commerce

  • Jesteś proaktywna/y, dynamiczna/y oraz samodzielna/y w działaniu i podejmowaniu decyzji

  • Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2, komunikacja ustna i mailowa)

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość platformy Magento

To oferujemy

  • Stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym

  • Pracę w firmie o jasnych i przejrzystych wartościach, które budują naszą kulturę organizacyjną

  • Współudział w budowaniu oraz nadawaniu kierunku rozwoju dla nowego zespołu E-commerce marki Reserved

  • Możliwość prowadzenia i rozwoju sklepu internetowego działającego na kilkunastu rynkach

  • Samodzielne stanowisko pracy z dużą swobodą działania

  • Umowę o pracę (bez okresu próbnego)

  • Twórczą, nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru - nosisz to, co lubisz

  • Kupony zniżkowe na zakupy w sklepach marek LPP

  • Dodatkowe benefity (opieka zdrowotna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach)

  • Dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą darmowych kursów

  • Programu wolontariatu pracowniczego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej

  • owocowe czwartki

  • prezenty świąteczne

  • dofinansowanie ubezpieczenia na życie

Etapy rekrutacji
1

Zadanie rekrutacyjne

2

Rozmowa

3

Informacja zwrotna

LPP S.A.

Jesteśmy polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zarządzamy 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Przez ponad 25 lat z sukcesem prowadzimy działalność w Polsce i za granicą, sprzedając dziś stacjonarnie kolekcje na 25 rynkach, w tym w tak prestiżowych stolicach jak Londyn, Berlin, Tel Awiw czy Moskwa.

Jesteśmy ambitni, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Naszą największą siłą jest nasz zespół. Tworzą go ponad 24 tysiące utalentowanych i zaangażowanych osób, które pracują w naszych biurach i salonach sprzedaży. To dzięki ich pasji i energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej!

Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy