Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

E-commerce Sales Manager

TREND ECOMMERCE O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiedzialny za rozwój i maksymalizację sprzedaży głównego brandu w kanale e-commerce

  • Zarządzanie asortymentem sklepu internetowego, przygotowywanie i aktualizacja informacji o produktach

  • Realizacja zadań związanych z tworzeniem, funkcjonowaniem i rozwojem sprzedaży internetowej na platformach marketplace

  • Optymalizacja i zlecanie modyfikacji wyglądu i funkcjonalności strony pod kątem użyteczności dla klienta oraz przyjazności dla seo

  • Bieżąca weryfikacja procesów i wyświetlanych informacji niezbędnych do prawidłowego działania e-sklepu

  • Prowadzenie oraz zlecanie kampanii reklamowych i innych działań promocyjnych zwiększających sprzedaż e-commerce

  • Kreatywne rozwijanie sprzedaży internetowej i proponowanie rozwiązań zwiększających skuteczność sprzedaży

  • Bieżąca analiza, optymalizacja i raportowanie efektywności prowadzonych działań

  • Monitorowanie i analiza rynku, trendów, cen i działań konkurencji

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami oraz dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży e-commerce B2B i B2C oraz marketplace

  • Doświadczenie w realizacji kampanii digital marketingowych multikanałowych

  • Znajomość zasad SEM, Ads, CPC

  • Bardzo dobra znajomość Google Analytics

  • Praktyczna znajomość e-mail marketingu

  • Zdolność wyciągania wniosków z danych, przekładania liczb na działanie

  • Kreatywność, umiejętności sprzedażowe, komunikatywność

  • Zaangażowanie w pracę oraz chęć podejmowania nowych wyzwań

  • Samodzielność i dbałość o właściwą organizację oraz wysoką jakość wykonywanej pracy

To oferujemy

  • Elastyczna forma zatrudnienia

  • Ciekawą, pełną ambitnych wyzwań pracę

  • Realny wpływ na procesy obsługi sprzedaży konwencjonalnej i e-commerce

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Adekwatne wynagrodzenie

TREND ECOMMERCE

Firma TREND ECOMMERCE - spółka wchodząca w skład grupy TREND GLASS poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Praca w Radomiu /Warszawie

Przewiń do profilu firmy