Logo Pracuj.pl

e-Commerce Specialist

E-direct 24 sp. z o.o. sp.k.O firmie

7 000–9 000
brutto / mies.
  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • definicja i realizacja strategii sprzedaży w Internecie
  • koordynowanie działań we wszystkich kanałach pozyskania ruchu
  • współpraca z zespołem marketingowym, definicja KPI
  • rozwój technologiczny serwisu, współtworzenie rozwiązań wpływających na wielkość sprzedaży
  • optymalizacja ścieżki zakupowej oraz głównych elementów mających wpływ na sprzedaż
  • współpraca z projektantami UX/UI oraz zespołem developerów
  • współpraca z klientami, warsztaty, analiza potrzeb biznesowych
  • udział w przygotowaniu harmonogramów promocji
  • koordynacja działań contentowych
  • optymalizacja formy przedstawienia oferty produktowej
  • realizacja testów A/B
  • raportowanie, tworzenie podsumowań okresowych

Nasze wymagania

  • bardzo dobrej znajomości Google Analytics oraz innych systemów analitycznych
  • doświadczenia w optymalizacji i rozwoju sklepów internetowych
  • bardzo dobrej znajomości większości kanałów pozyskania ruchu: SEO / PPC / Marketing automation / Social media / Marketplace
  • kreatywności, wizji, swobody działania
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • przynajmniej trzyletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku przy projektach ecommerce z różnych branż
  • analitycznego podejścia
  • bardzo dobrej znajomości Microsoft Excel/Word/Power Point
  • samodzielności i aktywności w realizowanych zadaniach
  • zaangażowania i chęci do nieustannego rozwoju

Mile widziane

  • znajomość Magento
  • doświadczenie w sprzedaży na Allegro / Amazon / eBay

To oferujemy

  • pracę przy międzynarodowych projektach eCommerce
  • możliwość rozwoju w prowadzeniu kampanii marketingowych dla ecommerce
  • możliwość poszerzania doświadczenia i wiedzy z zakresu ecommerce
  • dużą autonomię w obrębie realizowanych zadań
  • system premiowy

E-direct 24 sp. z o.o. sp.k.

Firma E‐direct 24 świadcząca kompleksowe usługi z zakresu projektowania, realizacji, wdrażania i utrzymania sklepów, serwisów i aplikacji internetowych poszukuje kandydata na stanowisko: eCommerce Specialist.

e-Commerce Specialist, dolnośląskie