E-Commerce Specialist

Sabaj System Sp. z o.o.

Mariana Domagały 15

Bieżanów-Prokocim

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Opieka nad stronami firmy na portalach sprzedażowych (Ebay , Allegro , Amazon) na rynku krajowym i zagranicznym

  • Opieka nad firmowym sklepem internetowym (eSklep/Shopper)

  • Weryfikacja widoczności i poprawności danych produktów Sabaj na sklepach partnerskich

  • Współpraca przy akcjach marketingowych kierowanych na konwersje (AdWords, FB Ads itp.)

  • Praca nad widocznością ofert w sieci, wspomaganie marketingu SEO

Nasze wymagania

  • Znajomość języka Angielskiego na poziomie co najmniej dobrym

  • Otwartość na rozwój i szkolenia

  • Zorientowanie na cel

  • Łatwa przyswajalność wiedzy technicznej

  • Znajomość kanałów sprzedaży internetowej (Allegro, Amazon, Ebay, Shopper)

  • Znajomości pakietu Office

To oferujemy

  • Atrakcyjny model wynagrodzenia (Podstawa + Premia)

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze

  • Cenimy pracowitość i zaangażowanie – możliwe dodatkowe świadczenia!

  • Uczestnictwo w tworzeniu i wdrażaniu nowych produktów na rynek

Zobacz jak wygląda twoje przyszłe miejsce pracy: https://vimeo.com/121134040

Prosimy o składanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Producent obudów i szaf metalowych do branż elektrotechnicznej , teleinformatycznej oraz przemysłowej – lider w swojej branży - firma SABAJGROUP poszukuje kandydata na stanowisko: E-Commerce Specialist

Przewiń do profilu firmy