Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

E-commerce Specialist

Szopex Dutkiewicz sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w OlsztynieO firmie

3 5007 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Marka Kotańskiego 6, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Szopex Dutkiewicz sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Olsztynie

Marka Kotańskiego 6

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorować i wspierać poprawne działania sklepu internetowego

  • Inicjować i nadzorować budowę nowych funkcjonalności sklepu internetowego

  • Zarządzać kilkuosobowym Zespołem w obszarze edycji treści, customer service, live czat, content marketing.

  • Planować, realizować i optymalizować kampanie kanałów digital (SEO, SEM, afiliacja, e-mail marketing, platformy sprzedażowe)

  • Współpracować z Agencjami Marketingowymi przy wdrażaniu kampanii reklamowych

  • Zarządzać przydzielonym budżetem e-marketingowym

  • Współpracować z Działem e-commerce i Marketing przy realizacji strategii Brandu w przestrzeni digital

  • Mierzyć i raportować efekty wdrażanych działań i kampanii

  • Wspierać zespół produktowy i marketingowy wiedzą oraz doświadczeniem w obszarze budowania strategii, optymalizacji i rozwoju

  • Monitorować działania konkurencji i trendy rynkowe

Nasze wymagania

  • Osoby z minimum 2 letnim doświadczeniem w samodzielnym realizowaniu kampanii w Digital Marketingu (SEO, SEM, platformy sprzedażowe)

  • Znajomości narzędzi takich jak: Analytics, Google Ads, Search Console

  • Sprawnej organizacji pracy i efektywnej komunikacji w rozproszonym Zespole

  • Tworzenia rekomendacji w performance marketingu

  • Umiejętności oceny skuteczności działań (ROAS, ROI)

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży e-commerce kategorii sport performance

  • Aktywny tryb życia

To oferujemy

  • Praca u lidera na rynku running performance będącego częścią silnej organizacji Szopex-Dutkiewicz Sp. z o.o. sp. k.

  • Możliwość pracy zdalnej i/lub w biurze zlokalizowanym w Olsztynie

  • Elastyczne godziny pracy i dogodna forma współpracy: UoP / B2B

  • Work-life balance, nie preferujemy nadgodzin

  • Dostęp do benefitów w systemie MyBenefit oraz firmowych sport / lifestyle / fashion

Zapraszamy Cię do współpracy w największym w Polsce środowisku Specjalistów Biegania w branży performance. W związku z ekspansją na rynki zagraniczne poszukujemy doświadczonego Project Manager’a, który dołączy do naszego zespołu i wniesie doświadczenie niezbędne do rozwoju brand’u na rynku europejskim.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu E-Commerce Sklep Biegacza:

  • Otrzymasz dużą samodzielność w prowadzeniu zespołu oraz wsparcie od Digital Marketing Managera, do którego będziesz bezpośrednio raportować

  • Jesteśmy kilkunasto-osobowym zespołem pasjonatów, ludzi otwartych, wśród których panuje przyjazna i partnerska atmosfera

  • Korzystamy z nowoczesnego sprzętu i narzędzi

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Na nasze ogłoszenie możesz odpowiedzieć przesyłając CV za pomocą przycisku aplikowania, wpisując w tytule wiadomości: E-commerce Project Manager.